Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan derítsem ki, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy mit jelentek számára?

Figyelt kérdés

Találkozgatunk egy kis ideje a sráccal (előtte már sokat beszélgettünk neten) de még nem tartunk komolyabb dolgoknál.

nekem ő sokat jelent;kivétel, de úgy érzem hogy ez nem teljesen kölcsönös. lehet hogy még is az, nem tudom. szeretnék tőletek kreatív ötleteket arra hogy hogyan tudnám kideríteni :) egyenesen nem szeretném tőle megkérdezni,még nem érzem úgy :D


2011. júl. 31. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg tőled nyíltan.

Az őszinteségnél jobb dolog nincs is!

De pontozz le nyugodtan ha nincs igazam...de komolyan!

2011. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az volt az első gondolatom hogy rákérdezek, de nem szeretnék.
2011. júl. 31. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, lehet hogy az őszinteség lenne a legjobb, de még nem tudom..
2011. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 manka14 válasza:
Szerintem meg ne kérdezz még rá,várj még vele egy kicsit hátha ad több jelet is...De ha egyből megkérdezed csal elriasztód...sok szerencsét pusz
2011. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen ezt tudom. ezért szeretnék ötleteket hogy viselkedjek, mit csináljak,mit ne.. mit mondjak és mit ne :)
2011. júl. 31. 22:31
 6/8 Tomii92 válasza:
én sztem egy kicsivel kevesebbet keresd.ha teccesz neki vagy valami akkor ugyis keresni fog
2011. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem viszem túlzásba azt sem :) keres mikor van ideje, de mégsem érzem úgy hogy engem akar és nem azt hogy valaki csak ugy legyen mellette.
2011. júl. 31. 22:41
 8/8 Tomii92 válasza:
csináld azt vele hogy mikor keres mond azt hogy vmi más dolgod van hogy lássa nem ugy táncolsz ahogy ő fútyül:):)
2011. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!