Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

Miért nem képes elengedni?

Figyelt kérdés
Szakítottunk 2,5 hete de jelentkezett.És tegnap amikor beszéltünk akkor azt mondta,h csak szex kapcsolatot akar fenn tartani velem amit természetesen én nem.És egyszerűen nem értem,h miért nem enged el.Azt mondta nem tud elengedni, de én meg nem akarok 14 hónap után csak szex kapcsolatban élni.Ő azt mondja nem akar most barátnőt de engem sem enged el és tegnap is felhívott miután megbeszéltük,h ő jobbra én balra és nem keressük egymást. Békülni nem akar csak szexet amit én nem. Mit tegyek?
2009. ápr. 8. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Probalj tovabb lepni...
2009. ápr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj továbblépni, és minél inkább kerülni, és ha meg tudod állni ne vedd fel a telefont.....
2009. ápr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Szia Kedves!

Az lenne a legjobb,-ha tényleg nem akarod így folytatni-,hogy fel sem veszed a telcsit amikor hív!

Nyomd ki!

Talán ebből érteni fog. Teljesen igazad van,hogy csak szexxel nem lehet folytatni egy elvileg lezárt párkapcsolatot!

Próbáld Őt elfelejteni,ami nem könnyű,de menni fog!

Járj el szórakozni és keress új barátokat.

Nehogy 1 pasi miatt befordulj,aki így bánik veled!!!

Vigyázz magadra!

További szép napot!

Üdv : Angyal!

2009. ápr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon nehéz elfelejteni,mert szeretem nagyon. Csak a szex nekem nem kell. De nem értem miért nem enged el akkor!
2009. ápr. 8. 10:21
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
mert nem akar egyedül lenni....
2009. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ez lenne hogy nem akar egyedül lenni. Mert az együttléteken kívül nem lennénk együtt. Szóval nem lenne kibékülés nem lenne semmi ilyen. Csak szex és más semmi. Ajj ez akkor is olyan nehéz!
2009. ápr. 8. 10:36
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz, én is voltam így. Belementem, és utána még nehezebb volt. De ma már rájöttem, hogy minden hiába volt, időpocsékolás!

Ha belemész, csak becsapod magad. Hülyeség.

Neki jó, de neked - mivel szereted - nem. Keress olyat, aki viszotn szeret.

A fiúkkal vigyázni kell!!!


amit ő érez az szerintem csak kötődés


szakíts!

2009. ápr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam hasonló helyzetben, csak fordított felállásban. A lány szerette volna, de nem mentem bele és nem bánom! Szerintem, ha szereted te se tedd, mert nagyon szar lenne...
2009. ápr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én nem is fogok bele menni de ezt írtam is! Csak az érthetetlen számomra, hogy akkor miért keres miért hív és miért nem hagyja hogy másvalakivel boldog lehessek? Sőt azt mondta hogy inkább töröljem mindenhonnan csak hogy ne lássa ha más valakivel vagyok mert abba beleőrülne!
2009. ápr. 8. 11:16
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem képes elengedni, mert 2,5 hete szakítottatok. Ez nagyon rövid idő, mit vársz ennyi után? Majd ha 3 év múlva nem felejt el, akkor gondolkozz rajta! Ehhez sajnos sok idő kell,amíg nem nyugszik meg mindenki addig szerintem ne beszélj vele. Kitartást!
2009. ápr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!