Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolat képes egy embert valamennyire külsőleg megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Főleg az öltözködésre értem.:)
2011. nov. 1. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, én rendszeresen együtt mentem el a barátnőimmel ruhát vásárolni és segítettem nekik ők pedig kikérték a véleményemet, mert tetszeni akartak nekem.


Teljesen normális.

2011. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mire gondolsz, egy szarul öltözö pasira ,és reménykedsz hogy majd miattad javul, vagy észrevétlenül változik mondjuk a te izlésed?

lehet hülyén fogalmaztam:)

2011. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nőiesebben öltözködöm, amióta barátommal járok, szóval biztos. :)
2011. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát inkább a pasi öltözködésére.Nem várok nagy változást, csak egy keveset.:)
2011. nov. 1. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
mielőtt megismerkedtünk mi is törődtünk az ilyen felszínes, nevetséges dolgokkal, de most már szarunk a divatra, és tudjuk, hogy csak az számít, hogy együtt vagyunk.
2011. nov. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

hát pasiöltözködés... az nagyon nehéz ügy XDDDD

nagyon minimális lehetséges,pl ha együtt mentek vásárolni és olyan vesz meg ami neked is tetszik. d eettöl a régi cuccait sajna nem sok esély van hogy feladja....

nekem exem elég soványka volt mégis mindenböl bö cuccot vett fel mert milyen kényelmes....jah csak ugy nézett ki mint egy anorexiás... máskor ha kikisért a vonathoz én tök ki voltam csipve ö meg mackonadrágban akart kikisérni.... közöltem vele hogy akkor inkább egyedül megyek.ö elég reménytelen volt de sok szerencsét...

2011. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha tökös a pasi ne is próbáld megváltoztatni.

én pl. kapucnis pulcsikban és bőrkabátban járok már 10 éve, és nem vennék fel szmokingot, bármilyen csaj akarná rámadni.


DE:

ha valakit szeretsz, akkor nem számít miben rohangál

ha már most nem tetszik ahogy öltözik, ne is folytasd a kapcsolatot, nem illetek össze.

egy kis simítás belefér, jótanács jelleggel, hiszen kinek akarunk tetszeni ha nem a párunknak

2011. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

megismerted, megkedvelted, esetleg már bele is szerettél... és most megváltoztatnád? miért? ha bármiben meg akarod változtatni - és ez sikerülne is netán -, akkor már nem lesz ugyanaz, mint akibe beleszerettél anno... van ennek értelme?


nem egyszerűbb olyan pasit választani, aki megfelel az ízlésednek, és annak esélyt adni arra, hogy egymásba szeressetek?

és egy potenciális konfliktusforrás máris kilőve ;)

2012. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!