Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után miért lenne jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

Szakítás után miért lenne jó csak szex kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem hinném hogy jo lenne,mert lehet hogy egy idő után valameikőtök többet akarna,érzelmeket meg stb....!
2009. ápr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Semmiért sem lenne jó. Kipróbáltam és szörnyű volt. Igaza van az előttem szólónak, előbb-utóbb valamelyik fél újra akarná kezdeni (általában a lány, mivel ők a lelkizősebbek, amúgy én is az vagyok)... Szóval, semmi jó nem sülhet ki belőle.:(
2009. ápr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha arra gondolsz, hogy mással, akkor az működhet szerintem...
2009. ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem jó ötlet szerintem az ex-el ezek után szex kapcsolatban lenni. Én lány vagyok, volt már ilyen, 3 éves kapcsolat után egy ideig összejártunk szexelni (én votlam az aki szakított anno), és a srác akarta, hogy kezdjük újra, akkor beszüntettük ezeket a találkozásokat.
2009. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Épp most járok ebben a cipőben. A szakítás után 2 hónappal feküdtünk össze először. Mondanom sem kell, mennyire bántott a dolog, hogy ez már csak szex, semmi más, mivel én még mindig szeretem. Most is gondban vagyok...Ő szeretne újra találkozni, de közben van 1 új fiú a láthatáron, akivel ismerkedek 2 hete. Hiányzik a szex...De ha belemegyek, akkor a másik fiúval nem tudok tovább lépni, mert így sosem fogom tudni lezárni a múltat. Viszont az érzelmeim még nem teljesen hűltek ki az ex iránt és a szexuális életünkkel meg én nagyon elégedett voltam...Szal most választanom kell: jó szex vagy esetleg egy boldog párkapcsolat vki mással...
2009. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
előszőr is én nem rá beszélni akarlak de a tesóm(aki fiú) így volt az exével h szakítottak és kb. 1hónap múlva elkezdek csak sexelni és rá 2-3hónapra újra összejöttek és eggyütt vannak már több mint 1,5 éve:)
2009. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen elképzelhető de ő úgy akarná amit én nem hogy összejárunk szexelni meg néha elmegyünk egy közös programra de nem békülünk ki. És azt is mondta, hogy ő egy jó darabig nem akar barátnőt. Én meg ha belemennék de nem fogok ebbe a játékba akkor mivel még szeretem nem tudnék túllépni rajta és nem kapnék esélyt arra, hogy mással boldog lehessek.
2009. ápr. 8. 18:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne vagyok híve az ilyen szex-kapcsolatnak. A lányok érzelgősebbek a fiúknál és szerintem normális esetben egy lánynak a szex nem csak szex, hanem valamilyen érzelem is van mellette. Tehát a fiúk el tudják különíteni a szexet és az érzelmeket, de a lányok többsége szerintem nem.

Én nem mennék bele ilyenbe, mert szakítás után még biztos te is érzel iránta valamit és ha továbbra is "csak szexeltek", nem tudsz továbblépni és túltenni magad rajta és csak kihasznál teljes mértékben, amíg nem lesz vkibe szerelmes, hogy aztán eldobjon téged.

2009. júl. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled utolsó válaszoló. De már szerencsére kibékültünk ugy hogy nincs gond erre! :)Köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 3. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!