Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amelyik kapcsolatban közel 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik kapcsolatban közel 2 éve nem volt szex, annak már mindegy? Létezik olyan, hogy ennek ellenére a pasi ragaszkodjon a kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Várom a véleményeket a fenti két kérdéssel kapcsolatban, elsősorban férfiaktól. Közel két éve nincs nemi életünk, (részemről nem is lesz, ebből világosan következik, hogy a kapcsolatunk is tönkrement), de a párom mégis ragaszkodik a kapcsolathoz. De miért? Mi lehet a dolog hátterében?

Amikor rákérdezek, hogy eddig miért nem próbálkozott, azt mondja, hogy arra várt, hogy történjen valami, változzon valami... Nos pasik, mi a véleményetek?


2011. júl. 6. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Én élnék igy egy nővel mert én annyira tudok szeretni de a szexet persze máshól keresném addig a pontig míg olyat nem találok akit jobban szeretek.35F
2011. júl. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert...- jól főzöl,- takarítasz, - mosol, - szépen vasalod az ingét...stb. Ja és a megszokás...megszokott mint ló a nyerget, része vagy az életének mint a pattanás az orrán....No meg lehet, hogy szeret, de nem szerelemmel...az is lehet, hogy libidó gondjai vannak csak nem vallja be neked.....
2011. júl. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A libidó gondokat nem hiszem. Nem volt köztünk semmi, de kimondatlanul és a napokban kezdte el firtatni, hogy akkor mostantól legyen... nem értem...
2011. júl. 6. 08:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy olyan barátom aki nem akart velem szeretkezni, nem tartott szeretőt, bár belém se volt szerelmes csak jó volt neki a kényelem és az h. ki vans zolgálva.Ő úgy volt vele neki ez elég.Ő sajnos anya nélkül nőtt fel, szóval neki elég volt az egy nőtöl aki annya helyett annyja lesz.Bár most nem tudom mi van a mostani barátnőjével,de én nem bírtam, belefáradtam és elhagytam.
2011. júl. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

...Libidó...


Megjött a kedve, tán Te változtál oly mértékben, hogy újra izgalmas lettél a számára...

Ám valójában Te mit akarsz? Újra kezdeni vele, más lesz mint anno garantálom, avagy tovább lépsz 1 másik kapcsolatba? Mert itt valójában Te vagy a kérdés....

2011. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Engem már nem vonz ez a kapcsolat. Lelkileg, érzelmileg jobban érezném magam, ha elválnánk.
2011. júl. 6. 14:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Tulajdon képen megválaszoltad a kérdésed, mert az nem a pasira, de rád vonatkozik....Ő ezt érzi, és félti eddigi nyugalmát, kis világát, ha nincs gyerek....lépj...menj tovább...
2011. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És ha van gyerek?
2011. júl. 7. 12:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző


Akkor nehezebb a kérdés, hiszen ott a közös gyerek, aki vélhetően ragaszkodik az egész családhoz....próbáld meg rendbe hozni ezt a házasságot...hisz Őt választottad férjedül és a gyerek(ek) apjául.

2011. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!