Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mostanában nem találok olyat aki hozzám való lenne? :S

Figyelt kérdés
tavaly nyár végén lehetett vlna egy olyan barátom akivel lehet egy életre szólt volna csak elhanyagolt kicsit és amikor megmagyarázta már késő volt mert összejöttem egy szeméttel :S nagyon megbántam, de azóta nem találok egy olyan srácot se aki normális...illetve olyan van aki normális de ha van mindegyikben egy kettő pont olyan hiba amitől nekem rögtön unszimpik lesznek :S ti hol és hogy találtátok meg életetek (eddigi) legnagyobb szerelmét?
2011. aug. 1. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
fiu v jány
2011. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha választ írsz, tartsd be a következőket:


•Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!


•Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!


•Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt!


•Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!


•A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalak reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!


•Fenntartjuk a jogot, hogy válaszodat (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük.

2011. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem barátságból lett. De annak is elég hamar vége volt. Nekem is ilyesmi a bajom. Sehol egy normális srác. Előbb-utóbb csak feltűnik csak ki kell várni xD
2011. aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vidd lejjebb az elvárásaidat. Egy-két hiba miatt már nem lehet jó ember az, aki neked tetszik?
2011. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én most vagyok benne életem eddigi legnagyobb szerelmébe :D Tesóm osztálytársa a srác, azazhogy mostmár nekemis sulitársam mert énis az ő sulijukba megyek :D

15/l , 16/F

2011. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne legyél olyan válogatós, és állj szóba a kevésbé jóképű srácokkal is! Lehet h boldogabb lennél egy olyannal.
2011. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én már nemtom hány éve csinálom,hogy lejebb adok az elvárásaimból és próbálom elfogadni és megszeretni azokat a dolgokat,amik hiányoznak a pasikból.Most itt ennek vége van,és mióta szakítottam végre rájöttem,hogy többet a büdös életbe nem adok alább az elvárásaimból,mert ha valami mindig hiányzik egy kapcsolatból,egy emberből,akkor sosem lesz ő az igazi nekem.
2011. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Általában a "nem jóképű pasik" sokkal jobban örülnek egy kapcsolatnak, és hűségesebbek, mint a "jóképű pasik", mert nem találnak minden nap párt maguknak, így nagyon örülnek egy olyan embernek, akikkel együtt lehetnek.
2011. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
énis sokat lejjebb adtam az elvárásaimból már és előző barátomnak rengeteg hibáját elnéztem de mint más sem énsem voltam boldog...egy két hibától persze hogy ember vki de ha az a hiba nagyon zavar azellen nemtok mit tenni...nemis utazom annyira a külsőre sem...volt rá alkalmam h "népszerű" nagyon helyes pasival legyek de nemkellettek ink csak arra vágynék h megértsen a srác meg ne azzal legyen elfoglalva h ő ronda meg stb...jó nekem nemlehet nagy okom a panaszra de akk se szeretm az önkáromlást...egyébként sztem az a baj h nemis nagyon lehet sehol se ismerkedni mert neten veszélyes bulikba meg hülyének néznek vagy kihasználnak :S
2011. aug. 1. 20:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze, minden lány azt mondja, h nem a külsőre megy, aztán mindegyikőtökről kiderül, h dehogynem!
2011. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!