Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küldjem el finoman?

Figyelt kérdés

van egy srác aki fám írt facebookon (nevezzük X nek) bezsélgettünk meg minden és meg kérdezte h akarok e úúúúgy ismerkedni. én igazából nem akartam sőt ink szomoró voltam mert aki tetszett az nem írt vissza (nevezzük Y nak) és ezért azt mondtam h miért is ne. utánna folytattuk a beszélgetést X-szel és elhívott sétálni is én elsőre bele mentem megbeszéltünk egy napod de időt nem. később meg vissza írt az a fiú aki tetszik Y és így már nem akarok talizni azzal a sráccal akirám írt X-szel amikor X fellép én le h nehogy rám tudjon írni pedig egyszer beszélnem kell vele és hogyan tudnám megmondani neki finoman h én már nem szeretnék talizni vele???

Kérlek segítsetek és Normális válaszokat!!!!!!! LÉCCCI!!!!!!


2011. aug. 1. 23:01
 1/5 krisz936 ***** válasza:

Hát finoman mond meg neki, hogy bocsi, de még sem lenne jó találkoznunk még mert nem igazán ismerjük egymást..

Utána egyre kevesebbet beszéltek, majd megszűnik.

2011. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor egy személy vonat Miskolcról 8 órakor indul és Szeged felé halad 96km/h sebességgel. És Szegedről 9:30-kór indul egy másik vonat 100km/h-val. Amikor a két vonat egymás mellet elhalad, neked pont akkor kell megmondanod X-nek, hogy Y szereted.
2011. aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mond azt neki h "én csak egy barátot kerestem, de van fiúm" vagy nem tudom, de a baráton nem pasit értettem. vagy tiltsd le facebook on, de szerintem mond el neki

Nekem volt egy olyan h volt egy fiú dumáltunk msn-en meg minden, egyiknap megkérdezte h járok e vele, akkor még alig pár napja ismertem, sőt ismerésnek se mondhatom, 1x se taliztunk, nagynehezen de belementem, ő volt az 1. fiúm, másiknap beleuntam h folyton "jaaaaj cuncimókus " meg ilyenek... nem is komolyan gondolta, és én sem, és aztán dobtam, és , letiltott, meg myvip ről is kijelölt az ismijei közül... ez kb. 2 éve volt, és a nevére sem nagyon emléxem :)

14/L

2011. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondd hogy mégsem akarsz "úgy" ismerkedni, mert van egy kialakulóban lévő kapcsolatod :D

15L

2011. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Kend be magad mézel. És akkor úgy.
2011. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!