Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikortól éreztétek azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól éreztétek azt, hogy most már biztos a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Hallod, így most gondoltam bele, hogy kb már az első héten :O


Ez hét és fél éve volt...

2011. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk elég gyorsan bekövetkezett ez, de mondjuk mi már hónapokkal azelőtt is nagyon jó barátok voltunk, mielőtt összejöttünk volna. Nálunk a barátság alakult át szerelemmé, és ezért sokkal hamarabb megvolt közöttünk a kölcsönös bizalom. 1 hónap után már betonstabilnak éreztem a dolgot, és ezzel ő is így volt.


(20/L, 23/F)

2011. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első nap, ahogy élőben találkoztunk, előtte 2 nappal beszéltünk először honfoglalón, 3,5 éve 20L22F
2011. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kb. másfél hónap után. bár én alapból nagyon bizonytalan és gyanakvó vagyok, és nehezen engedem magam beleélni bármibe is. de ekkorra már biztos voltam abban, hogy benne teljesen megbízhatok, és ugyanazt akarja, mint én. azóta napról napra csak nagyobb a szerelem :)
2011. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
semmi sem biztos, csak a halál..
2011. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!