Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Éreztétek úgy az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Éreztétek úgy az első kapcsolatotok után hogy többé sose találtok olyan lányt mint akivel jártatok?

Figyelt kérdés
Szóval mikor vége lett az első kapcsolatod, utánna mennyi idő kellett míg "feldolgozod"?
2009. nov. 22. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Én már akkor feldolgoztam amikor szakítottam vele. Mivel hosszasan átgondoltam mire arra jutottam.

Ha meg velem szakítanak azon se töprengek sokáig.

Keress mást szerintem. ne fuss olyan busz után ami nem vesz fel.

2009. nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általános isk. 3. osztályától 9. osztályos koromig tartott feldolgoznom életem nagy szerelmét. Ez van, romantikus típus vagyok. :)
2009. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még most is azt érzem h olyan lányt többé nem találok :) Kb 2 hónap volt túljutni rajta...
2009. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...
2009. nov. 22. 21:51
 5/6 aftersex ***** válasza:
attól is függ a dolog hogy miért szakítottatok... engem pölö megcsalt a barátnőm... és utána nem nagyon akartam látni sem. és lerendezett egy sms-sel.. talán így sokkal könnyebb neki :/ pedig tényleg szerettem
2009. nov. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezt hívják első szerelemnek:D nem lesz több ilyen:D és fél éve szenvedek...vagyis.most már több.
2009. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!