Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhitettem egy fiúval hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhitettem egy fiúval hogy járunk, de kiderült fogyatékos hogy szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Poénnak indult lett több mint 400hozzászólás pár óra alatt facebookon.irtamneki csunya vagy azt irta szeretlek örökre irtam neki h felvágom miattad az erem de h vigyázok rá szellemként azt irta köszi rendes vagy meg egy szív..meg végig oltottuk őmeg mindenre azt irta h szeretlek meg verseket irt..azthittem csak teszi h hülye,de nem..:Dés most megsajnáltam,h "dobjam"? azon gondolkodok azt irom neki h meghaltam,szellemvagyok hátha elhiszi vagyhogy elköltöztünk a földről,melyik "hihetőbb"?kb mindent elhisz..vagy mit mondjak neki?
2011. aug. 2. 16:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg te vagy a fogyatékos...
2011. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Jézusom :D szerintem mond meg neki h nem akarsz tőle semmit ezt meg ezt szereted )ha nem igaz akkor is irj egy nevet) és h felőled szerethet meg akármit mondhat ahgyjon békén....ha meg nem hagy tiltsd le 1 hétre amig megnyugszik:D
2011. aug. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
jo,nemérted h poénnak indult?nemtudtam h télleg fogyatékos.......ráírtamhülyeségből h szia járunk?és irta hogy aha,meg felkért kapcsira..nem tudtuk h télleg fogyatékos
2011. aug. 2. 16:13
 4/26 A kérdező kommentje:
de hiába irom neki h szakitani kéne azt irja nem kéne.meg iromneki h hagyjuk aztirja örökre szeretlek..
2011. aug. 2. 16:14
 5/26 anonim ***** válasza:
és miben akadályozott te fogyatékos? Jó szórakozni ugye?
2011. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
kussoljmár.. nemérted h nem tudtam..NEM TUDTAM hogy fogyatékos
2011. aug. 2. 16:16
 7/26 anonim ***** válasza:
ah, szal meg nem is ttalálákoztás vele? Akkor meg hagyd, ne reagálj semmire..kész
2011. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
és miben fogyatékos??????????????????????????
2011. aug. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
nemtalálkoztam de ő halálosan szerelmes..meg közös ismerősök mondják h kitudja mit csinálna ha "szakítanék" vele....első "barátnője" vagyok...
2011. aug. 2. 16:19
 10/26 A kérdező kommentje:
hát értelmi fogyatékos..visszaolvasva egyértelmű nézdmeg mit irtam mire mit reagált:S
2011. aug. 2. 16:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!