Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van ez? Mért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez? Mért csinálja ezt velem? Nem bírom ezt így elviselni, nekem ez nagyon fáj.

Figyelt kérdés

Nagyon kivagyok készülve már, egész nap szar kedvem van. Pasim nem akar velem szóbaállni, és nem tudom, hogy mi az oka, egyik pillanatról a másikra..... :( 2napja azt igérte felhív, de még mindig nem hívott. Vasárnap kicsit furcsán viselkedett, nem akart velem beszéni,nem foglalkozott velem, nem szólt hozzám, hiába kérdeztem mi a baja, nem mondta el. Mikor rá tudtam szedni, hogy beszélgessünk akkor azt mondta, hogy neki jobb lenne egyedül, hogy szakítsunk, de em bírom felfogni, hogy mért. Aztán mondtam neki hogy megyek inkább haza, nem bírok tovább úgy ottlenni vele, hogy még csak nem is szól hozzám, akkor mondta hogy hagy öleljen meg, és elkezdett sírni és mondta, hogy akkor legalább tartsunk szünetet, és hogy ő nagyon szeret, de nem tudja, hogy mostanában mi van vele és nagyon bánt, hogy soha nem mond nekem semmit. :( ... Nem tettem neki semmi rosszat, még csak nem is veszekedtunk. nem értem mért csinálja ezt. :(

Még csak felhívni se merem, mert mindenki azt mondja, hogy ha ezt akarta akkor várjam meg míg ő keres, de ez így nekem nagyon rossz, nagyon hiányzik, még minden nap találkoztunk eddig, és nem tudom, hogy ki fogom-e bírni. Volt már hogy szünetet tartottunk, és utána jött is utánam, hogy velem akar lenni, azóta minden jó volt, boldog voltam, nem volt semmi probléma köztünk. Most meg hirtelen ez van... :( és még csak felhívni se merem, mert mivan akkor, ha még csak nem is kíváncsi rám. :( ...

Mit tegyek most? Kérlek segítsetek!


2011. aug. 2. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok és mióta tart a kapcsolatotok?
2011. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én 16 Ő 20 . 2hónapja.
2011. aug. 2. 20:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem van egy másik lány a dologban..és bűntudatból sírt :/
2011. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 hónap? Hát az lóf@sz, már bocsi...
2011. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ahh, nem is merek ilyesmire gondolni :( .. és nem hinném, hogy ő megcsalna, nem olyannak ismerem. És van egy haverja akivel nagyon jóba vagyok, a pasim sokmindent elmond neki, őmeg nekem, ha valami olyasmi ami rám is tartozik. Amugy nem is nagyon jár csajok közé. Nem tudnám róla elképzelni. amugy már 3,5hónapja hogy megismertuk egymást, de az alatt az 1,5hónap alatt csak ismerkedtunk.

Amugy már 2 éve nem volt barátnője, és nem is keresett magának. 2 év után én vagyok neki az 1.

2011. aug. 2. 20:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most vált számára teljesen világossá, hogy b.zi.
2011. aug. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez veszett fejsze!De ha már úgyis ilyen "rendes" a barátja, hogy mindent elmond neked, akkor kérdezd meg szerintem tőle!
2011. aug. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez a helyzet így nem maradhat márpedig ha hagyod magad a fiú nem fogja megváltoztatni. nem úgy tűnik mintha ezt akarná, ráadásul már volt egy 'szünetetek' a kerek 2 hónap alatt. nem valami reményteljes kezdet. és amit csinál nagy gonoszság. ilyet nem teszünk a barátnőnkkel, vagy azzal akit szeretünk. igenis keresd fel azonnal és adjon választ mindenre őszintén. ha nem beszél veled továbbra sem, sértődj meg, de nagyon! (okod van rá!) és szakíts egyszerre és mindenkorra. ne törődj vele, felejtsd el. addig ne hagyd hogy visszakönyörögje magát amíg nem őszinte! és amíg nem áll egyáltalán szóba veled! ehhez nincs joga hogy ezt tegye amíg a barátod!
2011. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

lehet rájött hogy nem is kell neki barátnő. az én exemmel is ez volt csak ő 9 hónap után játszotta be... :) szerintem sok jót ne várj. + tényleg basszus már 2 hónap alatt volt szünetetek? bocs, de ennek nem sok értelme van szerintem

17/L

2011. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet most jött rá, hogy mégsem úgy szeret ahogy megérdemelnéd, vagy nem elég boldog veled. Én is jártam már így sajnos, s csak szorítani tudok nektek, de tényleg nem vmi bizalomgerjesztő ha 2 hónap alatt ez a 2. szünetetek. Ott vmi mégsem olyan meseszép, mint gondolod. :( Sztem várj még 1-2 napot, s utána csak a szívedre halgass, s irj neki, hogy mondja meg, van e még esélyed. Nekem annak idején nem volt, kívánom neked legyen. :)
2011. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!