Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én megpróbáltam. Többet már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én megpróbáltam. Többet már ne is próbálkozzak ugye?

Figyelt kérdés

Nemrég beszéltem az exemmel...

Mondtam neki telón hogy: lemennyek -e holnap és még beszélgetünk egy pár dologról...

Ő azt mondta nem jó mert mek ostorosra de télleg...

Aztán mondtam hogy akk pénteken?

Ő: de miről beszélgessünk?

én: Tod hogy szerettelek te nem is ugye?

ő: én megpróbáltalak...

én:am azt ne mondd hogy azért lett vége mert benned van a régi csaj...meghogy fiatal vok hozzád...2 hónapig nem voltam? (mert én 15 ő 20 volt)

ő: De gondolkoztam...

Én: nah mind1 én megpróbáltam..

ő: én is..

aztán elköszöntünk. 2 hónapig minden jó volt és egyszer csak rájövök hogy már nem is kellek neki mind1 én megpróbáltam talán így a legjobb. Én szerettem és nagyon szomi vok de túl kell lépnem...Többet már ne is próbálkozzak ugye???

Pedig tudta hogy nekem minden percem róla szól és azért hamarabb is megmondhatta volna hogy még nem biztos az érzéseiben csalódtam benne ez van...:\'(


2009. ápr. 8. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát...nem sok esélyed van nála. Majd lesz másik,sőt! sokkal jobb!
2009. ápr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne, nem is érdemes.

Nyugi nemcsak belőle áll a világ, biztosan kapsz majd olyant, aki tényleg szeret

2009. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,...:)

Elég rossz most nekem de ez van..::S

2009. ápr. 8. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
te fogsz neki könyörögni?akkor nem is érdemel meg téged..hány pasi van még a világon,lehet valamilyen herceggel fogsz majd összejönni...:)
2009. ápr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Exel összejönni soha nem szabad. Az emberek nagy része a saját hibáiból szeret tanulni..... Én másokéból...


MagicalCritical

2009. ápr. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!