Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy semmi baj nincs vele? Már mindent megpróbáltam, de nem használ.

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmmel szakított az első barátja közel 1 éve. A lány azóta sem dolgozta fel teljesen, ami történt, mindent megpróbált, hogy túlélje, elfelejtse, de nem megy neki, mert még nagyon szerelmes a fiúba. Az a gond, hogy a fiú nekem közeli ismerősöm, és tudom, hogy nagyon szerette tényleg a lányt. Nem tudja mi ütött belé, csak egyszer nagyon összevesztek, és kiszeretett a lányból , mert meg volt sértve nagyon. Tényleg szerelmes volt a fiú , csak sokszor nem láthatta a lányt, sokat szenvedett a kapcsolatban, és ezt nekem is mondta. Már nem akarja újrakezdeni, de szereti a lányt. Mit kéne tennem? Szegény barátnőm bele fog őrülni. Azt hiszi, nem volt elég jó a fiúnak, pedig erről szó nem volt. Keresi magában a hibát, próbál megváltozni, pedig ígyis elég szép, meg jó, meg minden.
2011. szept. 12. 21:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerintem a fiú még komolytalan egy kicsit, és maga sem tudja, mi történt vele. A lány viszont semmi örömet nem talál az életben.
2011. szept. 12. 21:34
 2/4 A kérdező kommentje:
-azóta
2011. szept. 12. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt az időszakot Neki kell átvészelnie, és neki kell eljutnia arra pontra, h feldolgozza, nagyon rendes Tőled, h mellette állsz, tedd is így! Esetleg próbálj méllyen elbeszélgetni Vele, hogy mit érez..de ne csak úgy h hiányzik az exe..hanem, hogy miért nem bír továbblépni, mit tehetnél az ügy érdekében, mit tehetnél érte.
2011. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) én tudom, min megy keresztül, hasonlót átéltem már. Csak azt gondolja, hogy nem elég szép meg ilyenek, közben eszméletlen gyönyörű,csak önbizalma nincs, mert én vagyok az egyetlen barátja, nem egy népszerű lány, de pont azért, mert sokat féltékenyek rá. Elég nehéz neki, és pláne, hogy a fiú se tudja, miért nem szerelmes már. Az biztos, hogy nagyon vonzódik még a lányhoz...
2011. szept. 12. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!