Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ráírjak az exre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráírjak az exre?

Figyelt kérdés
Már vagy két éve nem láttam, csak annyit akrok tudni, h hogy van, mi van vele?Esetleg összefutni!kapcsolatot nem akarok vele, mert nekem van és nagyon szeretem a páromat!
2011. aug. 2. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Barátok maradtatok?

A jelenlegi párod hogyan fogadná a dolgot?

2011. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
persze barátok maradtunk,hát ő szerintem féltékeny lenne
2011. aug. 2. 22:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, akkor neccesebb.
2011. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem ha van párod,és tudod,hogy ő féltékeny lenne,akkor nem éri meg a kockázatot...hacsak nem akarod őt(a jelenlegi párodat) kirúgni,vagy lecserélni egy még újabbra.
2011. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, ha hallanék az exem felől... Rég nem volt alkalmam vele beszélni, és jó volna tudni, hogy jól van, boldog, meg ilyenek.
2011. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én már kb 3-4 hónapja nemláttam az exemet...:D azóta valahogy nyugodtabban alszom...:D
2011. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írjál rá nyugodtan. Ha a mostani párod féltékeny lenne, akkor azért találkozni nem muszáj vele. Én sem verem a seggem a földhöz örömömben ha a pasim néha beszél az exével, de attól hogy évente kétszer beszélnek telefonon még nem dől össze a világ. Én is szoktam beszélni az én exemmel, mert jó barátok maradtunk. Szerintem ennyit igazán meg kellene értenie. Az exek nem halnak meg, emberek akik valaha fontosak voltak nekünk, és ha nem haraggal váltunk el, akkor érdekel a sorsuk. Egy bizonyos szinten. Szerintem ez természetes dolog:) Ennyi bizalmat elvárhatsz a párodtól:)
2011. aug. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne írj rá. Ha figyelmesen olvasod a lapját, úgyis tudod, mi van vele. De ha még hiányzik az exed akármije, írj rá, és tuti megkapod. ;) De mit veszíthetsz? Sokkal többet. :(
2011. aug. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jézusom utolsó! Ha az ember már nem jár valakivel, akkor azt az illetőt leprásként kell kezelni? Barátságról még nem hallottál? Sokan nem csak a micsodájuk miatt vannak a párjukkal, hanem szeretik őket. A szakítással megmaradhat barátnak ha békében váltatok el és kedvelitek egymást. Ha egyszer valakivel szakítunk nem jelenti azt hogy többé nem beszélgethetünk vele.
2011. aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném ha valaki azért szakítana velem mert szóbaálltam az exemmel, akkor az menjen is isten hírével. Egy olyan férfival nem veszítenék sokat.
2011. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!