Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ilyen esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyen esetben, ha megcsal a barátom de szeretem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok a barátom 18. Míg elutaztam 2hétre ő megcsalt. Megbánta.Szakítottam vele. Utánna bezsélgettünk és feljött ez. Ő meg nem tudja , hogy mit akar.Majd keres ha eldöntötte. Szeretem és hiányzik . Nem tudom megérné-e ha újból kezdenénk.
2011. aug. 2. 22:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem érdemli meg h adj neki még egy esélyt. Még ha szereted is! Még Ő kér gondolkodási időt miután megcsalt?? Hagyjuk már.. Szereted, majd elfelejted ebben általában egy másik pasi szokott segíteni, szóval keresgélj és találj olyat aki megérdemel. 24/L
2011. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ajjjjjj. Nem! Nem érné meg. Megcsal és még majd keres ha Ő ELDÖNTÖTTE mit akar? Ne már. Legyen benned büszkeség, ne alázkodj meg. Amúgy meg valószínűleg nem tudnál benne többé megbízni. Anélkül meg csak kínlódás lenne. Főleg neked. Idővel el fogod felejteni, ne aggódj. Próbálj meg megbocsájtani neki, mert úgy könnyebb felejteni. De ne kezd újra vele. Nem lenne jó kapcsolat. Az a csúcs mondjuk hogy még ő vacilál.
2011. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 B.angel ***** válasza:
Istenem... nem értem. Még ő dönti el? És neked még kérdés mit tegyél??? Tudom nehéz, de a megcsalás a legundorítóbb dolog. 2 hétig nem bírt a farkával ??? Csajszi én azt mondom kezdj korodbelivel ! :) Élvezzétek még egy kicsit a könnyed járást!
2011. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Majd keres ha eldöntötte." Közlöm veled, hogy az alatt az idő alatt, amíg ő ezt eldönti, megb.sz mindenkit, aki az útjába kerül... Aztán ha ezt megunta, visszatér hozzád, mert te egy biztos pont vagy neki, akihez bármikor visszatérhet, mert tudja, hogy ha egyszer megbocsájtottál neki, többször is meg fogsz. Szerintem hagyd a francba... Ráadásul nem tudja, hogy mit akar, ez már elég rossz jel, mert nem szeret téged.


18/l

2011. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 B.angel ***** válasza:
kihagytam, hogy tudom nehéz, de hagyd a fenébe ezt a fiút!
2011. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fájdalmas, de nem érdemli meg. Nehéz ilyenkor, mert az érzelmeink vezérelnek. De mi kívülállók átlátjuk a helyzetet hidegvérrel és én is azt mondom, hogy szerintem inkább ne. Csak még nagyobbat esnél pofára. Általánosítás ide vagy oda: aki egyszer megcsalt, az máskor is megfog.
2011. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Dobd ki úgy, hogy a segge se érje a földet. Szemét alak ahogy elbánt veled. Ha egyszer megtette, ezután is meg fogja. Hogy derült ki egyáltalán, hogy megcsalt? Bevallotta vagy csak lebukott?
2011. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elmondta. És a beszélgetés során feljött az a téma , hogy megéri-e még beszélni. És mondtam , hogy az a baj h ,hogy maga se tudja , hogy mit akar. De szeret
2011. aug. 2. 22:15
 9/12 B.angel ***** válasza:
De 15 évesen most komolyan egy ilyen seg*fej mellett akarsz maradni: Fiatal lány vagy még... annyival jobbakat találsz. Aki egyszer megcsal, az többször is megfog. Most komolyan 2 hétre elmész és máris megy a farka irányába... ??
2011. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szeret? de nem tudja mit akar? Ez a kettő nem fér meg együtt, szóval még mindig azon az állásponton vagyok, hogy hagy a francba...
2011. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!