Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a mostani páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a mostani páromnak, hogy találkozom az exemmel?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva találkozni fogok a régi pasimmal. kb. 4éve nem találkoztunk neki is van bnője és nekem is van pasim. Csak mint barátok beülünk valahova kajálni vagy inni valamit. Nem mondtam el a barátomnak h kivel találkozom. Szerintetek elmondjam? Sose csináltam semmi rosszat, így megbízik bennem, de félek, hogy haragudni fog ha megtudja kivel fogok találkozni. Elmondjam vagy sem?
2011. aug. 2. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy mond el neki, mert, ha utólag fog kiderülni, akkor még rosszabbul fog elsülni a dolog! Megmondod neki, hogy őt szereted, és, hogy nincs abban semmi rossz, hogy találkozol a volt pasiddal, mert csak beültök egy nyilvános helyre meginni valamit!
2011. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha úgy érzed hogy ő mindig őszinte volt veled, mindig a te érdeked nézte és ő is elmondaná a helyedben akkor mond el neki bátran. Ha viszont le se szar a kapcsolatotokban akkor menj el, nem kell neki róla tudnia. Én is 1-2 exemmel találkoztam igaz spontán, de nem kell róla tudnia.
2011. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha VALÓBAN semmi töltete nincs már ennek a találkozásnak, akkor miért is ne mondhatnád el neki?


Ha pedig MÉGIS lenne valami töltete, akkor miért is találkozol vele?


Pedro

2011. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Feltétlen mondd el neki!

17/F

2011. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van elmondom neki és remélem h nem fog megharagudni. Pedro nincs semmi töltete, csak szimplán mint barátok találkozunk! :) második: szerencsére rendes barátom van mindig oda figyel rám, így megérdemli h elmondjam. Kösziiii nektek
2011. aug. 2. 22:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Hűha. Nem tudom de én kibuknék ha ha abarátnőm az exével találkozna. Hiába mondaná hogy már nem érez többet iránta akoris járt vele és az nem oylan hogy volt nincs. Egy kis vonzódás mindig is lesz. Szal én nem örülnék ennek. Hát nem ismerem a barátodat , de reméld hogy jól vegye a lapot.


20/F

2011. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mindenképpen mond el!!

lehet hogy azt fogja mondani hogy ne menj el mert neki rosszul esik - lehet egy régi sérelme miatt vagy bármi - tartsd tiszteletben, többet ér a párod mint egy ex.

2011. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tuti ilyenkor botlasz bele egy ismerősbe...


És mint tudjuk..a legnagyobb ellenség mindig egy "barát",tehát be is köpne.

Ezért inkább mond el neki!

2011. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!