Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitartanátok mellette?

Figyelt kérdés
Fél éve járok a barátommal, akivel együtt is fogok lakni nemsokára. A probléma az, hogy jövőre végzi el a főiskolát és mivel nem megfelőlen biztosított az anyagi háttere, ki szeretne menni külföldre önkéntesnek egy évre. Nagyon jól megvagyunk. Mindkettőnk számára ez egy olyan kapcsolat ahol a problémákat könnyedén kezeljük, jókat nevetünk, figyelünk egymásra. Azonban fogalmam sincs, hogyan kezeljem ezt a dolgot. Megértő vagyok, de amikor meegkérdezem Tőle, hogy várjak-e rá vagy mit csináljak... akkor azt mondja, hogy ne, máskor pedig, hogy majd meg fog keresni ha visszajött. Ritkán beszélünk erről, inkább megpróbálunk minden pillanatot jókedvűen eltölteni :) de legbelül félek. Mit tegyek? Ti is vállalnátok ennek ellenére az együtt lakást? Vagy lehet, hogy vak vagyok?
2011. aug. 3. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én vállalnám. Távkapcsolat, és csak 1 évre.
2011. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Biztos nem bírnám ki, főleg ha így áll hozzá, hogy ne várj rá, aztán meg majd megkeres... mi az hogy megkeres? Vagy tartjátok a kapcsolatot vagy felejtsétek el egymást. Én mennék vele, mindenképpen, nem maradnék egyedül.
2011. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Van valami különösebb oka, hogy nem mész vele? Ha igen, akkor esélytelen a távkapcsolat? Nem bízol benne?


Régen a sorkatonaság szólította ez az urakat, telefon, chat sem volt, csak levél, mégis sok kapcsolat megmaradt. Ha most gyermektelenül, függetlenül nem mentek ki tanulni, dolgozni később biztosan nem fogtok.

2011. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen, nem mehetek vele, mert nekem még egyetemre kell járnom.

Valóban ha most nem megy ki fiatalon, késöbb már nem fog, éppen ezért eszembe sem jut, hogy azt kérjem, maradjon.

Nem tudom, hogy működik a távkapcsolat, mennyire nehéz, még nem volt benne részem.

2011. aug. 3. 14:47
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha anyagi hátteret akar a barátod,akkor jó nagy hülyeség kimennie önkéntesnek,mert azzal egy fillért nem fog megkeresni...Ezt tudja ő?

Biztos emiatt akar elhúzni 1 évre?

Jól gondol meg...

2011. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mért nem vártok az össze költözéssel addig amíg vissza nem jön?? Addig pedig megpróbáljatok a távkapcsolatot!
2011. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne költözz össze vele, egy év sok idő. Amúgy meg éld az életed, és, ha hazajött próbálkozzatok újra. Én semmiképp sem bútoroznék össze valakivel, ha tudom, hogy utána lelép. Gondolj bele: fél éve jártok, egy évre megy ki. Az arány gáz, és nem is valami visszautasíthatatlan ajánlatért lép, hanem önkénteskedni. Szerintem költözés off!
2011. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Érthetetlenül írtam. Fél éve járunk, egy évig fogunk együtt lakni, utána lelép.
2011. aug. 3. 15:00
 9/13 Dottorre ***** válasza:
Véleményem szerint az összeköltözés egyatalán nem rossz ötlet. Az az egy év épp elég lesz arra (mármint a kimenetele előtt), hogy megtudjátok, hogy menne -e együtt, és érdemes -e várnod rá, vagy elváljanak útjaitok. Ez egy nagyon jó lépcsőfoka a kapcsolatnak. Mielőtt elolvastam az egész történetet egyértelmű nemet mondtam volna, így azt mondom, hogy én a helyedben belevágnék. Lehet, hogy egy év együttélés után mégsem megy ki külföldre, mert nem tudna otthagyni téged, ha annyira jól megvagytok. Azért ez az 1 év nagyon hosszú idő még egy kapcsolatban, pláne együttéléssel. Mindenképp próbáld meg, a lakás miatt úgy sem érdemes külföldre menni, pláne önkéntesnek, akkor inkább már egy hajóra felszolgálni ,vagy takarítani 3-4 milláért/év...
2011. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"nekem még egyetemre kell járnom"

Semmit sem kell! Egyetemen lehet halasztani. Ez csak üres kifogás(vagy tényleg ilyen sötét vagy). De szerintem neked nem is kell a pasi, ha nem mennél vele.

2011. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!