Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen nőgyógyász (férfi)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nőgyógyász (férfi) párjának leni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, érdekelne, hogyan ismerkedtetek meg, hogyan fogadtad a szakmáját, voltak-e kínos félreértések, stb...

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. máj. 13. 10:54
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsánat, egy "n" kimaradt!
2010. máj. 13. 10:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok az, de ne arra gondoljál, hogy egész nap csinos fiatal nőket nézeget, fogdos...


A lakosság nagyon kis része ilyen. Sok az elhízott, csúnya, ápolatlan öreg asszony, nagyrészt azokkal kell foglalkoznia :S

2010. máj. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek nőgyógyász a pasija, az egyetemen ismerkedtek meg, de akkor még nem volt nőgyógyász. Hogy milyen? Hát semmilyen. Olyan, mint mérnök vagy tanár párjának lenni.
2010. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, az azért más lehet, ha már egyetemista korukban ismerték egymást... és nem is féltékenység van a kérdés mögött - bár valóban az is megfordul a fejemben! Rengeteget dolgoznak, állandóan készenlétben kell lenni, hisz sokan megfogadják orvosnak . és igen, sokszor csinos nők... és akkor még ott vannak az ápolő-szülésznőkkel való viszony...

Számomra ez egy nagyon tiszteletreméltó szakma, felnézek rájuk! - érdekelne egy feleség-barátnő látásmódja, tapasztalatai....

Köszönöm!

2010. máj. 13. 16:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia az én barátom nőgyógyász, de mivel ő egy elég komoly felfogású férfi ezért szigorúan csak munkaként kezeli (már az apja is nőgyógyász volt)

Tudod ebbe a szakmába ha meglát egy női nemiszervet természetes dolognak számit már, főleg ha egy nap a 100.-at látja!

De ez nem feltétlenül csak erról szól... vannak veszélyeztetett kismamák akikre különösképp odakell figyelni, vannak koraszülött, beteg csecsemők akiknek az életéért minden tudásukkal kell küzdeniük!

A féltékenységgel kapcsolatban annyit, hogy a nőgyógyászhoz a nők általában nem társkeresési célból jönnek, a nővérek és az orvosok között pedig nem szokás tul "bizalmas" kapcsolatot kiépiteni mivel minden nővérnek megvan a maga munkája ami általában nem kevés!

2010. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! ( bár azért ezzel a "nem bizalmas viszonnyal" az orvosok-nővérek között nem egészen értek egyet, én is eü.s vagyok...)

Nem is a féltékenység része izgat igazán, hanem amit épp írtál, hogy hogyan lehetek én különleges számára? - nekem emiatt vannak félelmeim picit, épp azért mert annyi nemiszervet-nőt lát, kicsit feszélyez engem.

2010. máj. 14. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!