Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most erről mit gondoljak? :s

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most erről mit gondoljak? :s

Figyelt kérdés
Nemrégiben volt a sulinkban egy rendezvény,melyen az iskola diákjai adtak elő táncokat. A barátommal akkor jöttünk össze. Akkor még egy másik lánnyal táncolt,mert a lány megkérte rá,én is más sráccal táncoltam. Kértem rá,hogy szalagavatón mindenképpen táncoljon velem keringőt,de azt mondta a csak megsértődne,mert csak azért vállalta el anno,hogy keringőn táncolhasson. Így milyen rossz lenne neki,ha akkor nem vállalná. Ezért se velem,se a lánnyal nem vállalja. Pedig tudja,nekem ez mennyire fontos,és hogy milyen sokat jelent,és már régóta kérem rá.Azt megjegyzem,hogy az a lány régen tetszett neki....:S Lehet,hogy féltékeny vagyok,de ez akkor is zavar. Mit gondoltok? Normális válaszokat kérlek!
2011. aug. 3. 21:04
 1/7 A kérdező kommentje:
*csaj
2011. aug. 3. 21:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy hülye vagy.
2011. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt is írd akkor le miért. :) Kösz.
2011. aug. 3. 21:06
 4/7 anonim ***** válasza:
jaj de ismerős helyzet.. :S anno barátommal ezt sikerült megoldani. Igaz, tényleg megsértődött a lány, de én szerencsére fontosabb voltam:)
2011. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudod,nálunk nagyon úgy tűnik,hogy nem vagyok fontosabb. De mindegy,a végén már semmi kedvem nem lesz így hozzá...:S
2011. aug. 3. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem próbáld vele még 1x, utoljára megbeszélni. és.. közöld vele h neked azért tényleg nagyon rosszul esik ez az egész. Ha ezek után sem megy bele veled a táncba, akkor.. hááát. nem is tudom mit gondolnék a helyedben :S
2011. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos,én sem tudom.:S :(
2011. aug. 3. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!