Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ehhez mit szóltok? Mit gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez mit szóltok? Mit gondoljak róla és erről a fura beszélgetésről?

Figyelt kérdés

Párommal távkapcsolatban vagyunk, ő akarta így. Megkért engem egy komoly kapcsolatra, de emellett kikötötte, hogy neki elég a néha-néha való találkozás, mert "mindkettőnknek megvan a saját élete". Hogy nekem ez nem volt jó, azt meg se hallotta.

Mindegy, így vagyunk most, esténként a számítógépen beszélünk, de mire hozzám ér, addigra hullafáradt, nincs ereje beszélni, pár szó után megy aludni, vagy esetleg géphez se jön, csak 1 sms-t ír, hogy aludni fog. Azt is csak akkor, ha van pénz a kártyáján.

Ma megkértem, hogy jöjjön már délután is a géphez, mert nemcsak este szabad, amikor már esik össze, és én hullafáradtként kapom meg, hát írt egy sms-t, hogy nem, mert dolga van, a családjával kell lennie, és azt nem hagyhatja, utána megint vmi program. Fél 9-kor szokott gép elé ülni, de még fél 10-kor se jött egy sms se, hát megint ráírtam, hogy még most se tudsz jönni? Hát nem, mert vacsora van, és a család együtt vacsorázik (szülők meg a testvérei, de érdekes, hogy a bátyja tud a menyasszonyánál lenni vacsora helyett is, csak az öccsük van ott az asztalnál, aki 17 éves, a bátyját érdekes, elengedik). Megint vártam, beesett 10 órakor, és elmondtam, hogy ez nagyon nem jó így, hogy mindig minden és mindenki fontosabb, mint én, még így is, hogy alig akar látni, de persze ez "komoly kapcsolat". Erre azt mondta, hogy ez az lenne, igen, de ha nekem ez így nem jó, akkor nincs értelme tovább folytatni. Megállt bennem az ütő, mert én több törődést szerettem volna, erre még azt a keveset is elvenné, amit ad, és simán feldobná a kapcsolatot "eszem-nem eszem, nem kapok mást"-alapon. Meg aztán eddig 2 barátnője volt előttem, és ahogy mesélte, ott is voltak gondok, de mindkétszer a barátnők dobták őt, sosem ő őket, és nagyon megszenvedte mindkét szakítást. Engem meg simán kidobna az első szóra. Eddig is nagyon vigyáztam, hogy ne jusson ez eszébe, nem soroltam fel problémákat, most az elsőt merészeltem volna mondani és majdnem repültem. Ha nem mondogatná állandóan, hogy "komoly kapcsolat, komoly kapcsolat", azt hinném, hogy nem szeret, és a kutyáját is többre tartja nálam.

Mert ezt érzem, de mást mond. Mikor azt mondom neki, hogy úgy érzem, hogy nem szeret, akkor nagyon megsértődik. Ezt sem tudom, hogy miért. Normális ember ilyenkor biztosítja a másikat arról, hogy szereti, nem? Ő megsértődik rajta és azt mondja, hogy akár mehetek is, ha így nem jó.

Még azt mondta, hogy ő ennyit tud nyújtani, ha kell, kell, ha nem, nem. Mikor pedig megkérdeztem, hogy mikor tud majd többet nyújtani, azt válaszolta kurtán: idővel, és persze, hogy megint gyorsan elhúzott aludni, lelépett a számítógépről.ű

De persze ez "komoly kapcsolat" kőkeményen, ebből nem enged.

Mi lesz ebből vajon? Lesz még ebből valami? Mit gondolhat/érezhet vajon, miért csinálja ezt? Kár, hogy nem látok a fejébe, de ma már kétszer bőgtem.


24/L vagyok, ő 26/F


2010. jún. 18. 02:01
 1/7 anonim ***** válasza:
nem sok értelme van igy.. :S
2010. jún. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem teljesen komplett a srác.

Mennyire ismered egyáltalán? Teljesen úgy viselkedik, mint egy családos férfi, akinek felesége, gyereke van. Ha valaki távkapcsolatot akar, és nem is akar többet, az legalább a gép előtt több időt szánna rád. De neki erre nincs ideje.

Hát ez nagyon fura nekem.

Szerintem nem szerelmes beléd. Nagyon gáz, vigyázz vele!!!

2010. jún. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nem akarlak elszomorítani... biztos szeret téged valamilyen szinten, de valószínűleg az előző 2 kapcsolata elvesztése miatt azért szenvedett, mert ott kicsit "közelebb" volt a lányokhoz (gondolom, azok nem távkapcsolatok voltak), és mivel ti távkapcsolatban vagytok, ez így elég nehéz, és így az ember se tud teljesen "belemerülni", lehet ezért tudna túllépni a kapcsolatotokon.. de szerintem ő szeret téged, csak furán mutatja ki, és talán (bár számomra ez nehezen elképzelhető) neki így a jó, ő így boldog, és ezért nem érti, neked miért nem jó. Alighanem nem tudnád neki elmagyarázni, mi bánt téged anélkül, hogy megsértődne, hisz ha mondod neki, hogy kevés időt "tölt" veled (mégha gépen keresztül is) akkor azzal vág vissza, hogy sok a dolga.


Én őszintén megmondom, sosem hittem a távkapcsolatokban, nehezen tudom elképzelni, hogy ez hosszútávon bárkinél is működne, először is hatalmas bizalom kell a másik iránt, és mind2 félnek maximálisan megbízhatónak kell lennie, másodszor hatalmas önmegtartóztatás kell ehhez...

Ha a párod nem tud változtatni, hogy neked is jó legyen, szerintem nincs sok értelme így..:(

2010. jún. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Néhány kérdésnél néha úgy érzem, én magam írok csak régebbről :D Ezt én másfél évig bírtam az exemmel. Mi ilyenkor, amikor elegem lett ebből (pont így volt, mint nálatok, mindenre előbb szakított időt, mint rám, de persze komoly kapcsolat, így szeret úgy szeret) akkor mindig szakítottunk pár hét múlva aztán újrakezdtük. Az egésznek úgy lett vége, hogy talált valaki mást, akivel azóta is együtt van (3 éve lassan) de rá érdekes módon ráér, lassan össze is költöznek. Nekem a végén mondta el, hogy szeretett ő nagyon, de nem eléggé. Szerintem veletek is ez van. Engedd el minél előbb, csak az időtöket pazaroljátok. Baromi nehéz, de megéri.
2010. jún. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindegy, minek nevezi, gyakorlatilag nem vagytok kapcsolatban.
2010. jún. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a srácot nagyon gyorsan felejtsd el és keress magadnak egy férfit akinek te vagy a fontos és nem csak a család! Akivel tényleg komoly kapcsolatban lehetsz, mert ez amiben vagy minden de nem kapcsolat pláne nem komoly! Tényleg nagyon sokat jelenthetsz neki! Semmi jövője ennek, itt a nyár tessék menni és ismerkedni ezt a fura srácot meg feledd el, ha másra nem is elrettentő példának jó, hogy többet ilyet soha! Sajnálom de ne is álltasd magad, hogy ebből valaha is jobb kapcsolat kerekedik ha már most ilyen!

32/F

2010. jún. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit tud, hogy ennyire megéri?
2010. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!