Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Szerető lettem.

Figyelt kérdés
4éve ismertem meg és együtt voltunk fél évig,aztán szakítottam vele mert többre tartotta a haverjait mint engem. És aztán rájöttem h mégis szeretem és hiányzik. Most van neki egy 2éves kapcsolata és énvagyok az "úgy mond pótkerék" már lassan 4hónapja tart h a barátnője mellett én is vagyok neki,és az elején jó volt,de most kezdem unni h 2. vagyok.De nincs bátorságom megmondani neki h ennyi a részmről,valamiért kötődöm hozzá,és nem tudok fájdalmat okozni neki,pedig ő 3szor is megtette velem!És minden alkalommal mikor találkozunk többször is elmondja h szeret,és h az élete része vagyok. nem tudok mit csinálni,legszivesebben lekevernék neki és otthagynám.Értelmese válaszokat kérek.
2011. aug. 3. 23:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"legszivesebben lekevernék neki és otthagynám"


Akkor mit szarakodsz még?

2011. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Márpedig ő az aki bánt téged. És ha pellengérre is állítod, ő jár a legjobban, mert nem marad egyedül. Muszáj lesz ezt meglépned:S a saját érdekedben!
2011. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hátha élvezed akkor...
2011. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudok az embereknek fájdalmat,csalódást okozni!Ez a legnagyobb bajom,hiába szeretnék vlmit,tudom h másnak ez rooszul esik akk inkább kussolok,és magamba folytom,csak már kezdek összeomlani.
2011. aug. 3. 23:36
 5/13 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, ez neked lesz előnyödre. Amúgy meg legközelebb ne csinálj ilyet, hogy "szeretőnek állsz", mert ha kiderülne, akkor botrány lenne, és a mostani barátnője ezt nem érdemelné meg, hiszen ő semmiről nem tehet, ami kettőtök között volna anno.
2011. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Gondolod lesz vele normális kapcsolatod? elvégre 3x megbántott és a barátnőjét 4 hónapja csalja. Ha azért akarsz vele maradni mert hátha egyszer lesz esélyed 1.nek lenni, akkor honnan tudod, hogy melletted nem lesz ugyanúgy egy második vagy harmadik akivel csal?
2011. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
már 1általán nem élvezem sőtt már rosszul érzem magam ha vele vagyok,inkább kerülöm őt de mégsem bírok neki fájdalmat okozni!
2011. aug. 3. 23:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajna együtt érzek veled , már 1 éve hogy szeretö vagyok de nem bánom mert nagyon szeretem csak családja van és velem akar lenni de nem engedem hogy otthadja öket mert nekem így is jo mert bármit megteszek érte mert szeretem. Ha te is szereted annyira hogy szeretö legyél talán örökre akkor maradj az, de ha nem bírod akkor haggyjátok abba ezt a kapcsolatot. Remélem segíthettem és sok szerencsét!
2011. aug. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit hozzátennék, hogy neked jó az ha enynire megaláznak és kihasználnak? keress inkább normális pasit
2011. aug. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne félj, nem fogsz neki fájdalmat okozni, mert le se szar téged...ez a nagy büdös helyzet. Még hogy szeret...a barátnőjének szerinted mit szok mondogatni?? Hagyd ott őt, majd talál valaki mást, akit kihasználhat. Te meg majd találsz olyat, aki megérdemel, mert amugy értelmes lánynak tűnsz...sok sikert
2011. aug. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!