Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik utat válasszam? Mitévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik utat válasszam? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
van egy srác akivel talizgatok, beszélünk, és járni akar velem. Jófej meg aranyos, és nem is csúnya, viszont bele vagyok esve az egyik haverjába,akit nemis igazán ismerek. Miatta tétovázok, hogy összejöjjek-e a sráccal, mert szeptembertől jobban megfogom ismerni a haverját is. De ha úgydöntök hogy összejövök vele, utánna lehet még esélyem a haverjánál?
2011. aug. 4. 12:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mivel a haverját nemismered, ezért inkább a srácnál próbálkozz :) Lehet, hogy a haverja egy bunkó paraszt...
2011. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Melyik utat?Its's a long way to the top if you wanna nock 'n' roll!
2011. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
de nemaz h nem ismerem, mert beszélgettem már vele, meg volt úgy hogy megölelt..szóval nemtudom.
2011. aug. 4. 12:54
 4/16 anonim ***** válasza:

Hasonló szituációban voltam, csak mondjuk én ismertem a havert, akibe bele voltam esve és tudtam,hogy ő nem akar tőlem sokat. Én azért nem jöttem össze a másik sráccal, akinek tetszettem, mert bűntudatom lett volna, hiszen nem tudtam volna igazán szeretni.. Később egyikkel sem jöttem össze, picit megbántam :\

Szerintem várj egy picit, hiszen szeptember már csak egy hónap, addig ismerkedj össze jobban a sráccal és próbálj meg a haverjával is. Ha azt veszed észre,hogy a haverja bunkó, akkor még mindig ott van Ő.. :)

2011. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Annyira azért ismerem a haverját is, hogy tudom hogy nem bunkó:)
2011. aug. 4. 12:57
 6/16 anonim ***** válasza:

szerintem ne jöjj össze egy fiúval amíg egy másik tetszik!

már csak azért se mert ők ketten haverok. ha ezt teszed utána lehet a barátja miatt akadály lesz közöttetek a másik sráccal és nem jön majd veled össze! várj még ezzel pár hónapot. addig sok víz lefolyik a Dunán. már csak azért is, mert jobban megfogod ismerni a másikat, mint amint mondtad. szóval itt semmi nem sürget. épp ellenkezőleg. akkor lenne ez kérdés, ha többet nem találkozhatnál vele.

2011. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ha én lenék a srác haverja hozádsem szolnék...
2011. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne éld bele a haverjába magad. Ha akart volna többet is, akkor már jelezte volna valahogy, nem?
2011. aug. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Huh..hát eléggé nehéz helyzetben vagy, de szerintem ne kezdj el járni a sráccal ha a haverjába vagy beleesve...hidd el én tudom h milyen érzés egy ilyen kapcsolatban lenni..
2011. aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 depp81 ***** válasza:
Hagyd békén azt a srácot és menj rá a haverjára ha ő jobban érdekel téged. Undorító az ilyen nincs ló, jó a szamár is hozzáállás..
2011. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!