Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Chaten a párom azért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chaten a párom azért nem akar hosszasan írogatni h randin legyen miről beszélni. Ez baj?

Figyelt kérdés
15 évesek vagyunk, szeretjük egymást, a randikon minden jól megy, engem nem zavar ha nem akar sokat irogatni, az a lényeg h a randikon jól érezük magunkat. (bocs ha kicsit hülyén hangzik a kérdés :D )
2011. aug. 4. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj.
2011. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem ez csak rossz kifogás...akik együtt élnek is tudnak miröl beszélni pedig minden nap együtt vannak...
2011. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
bocs az offért, csak érdekelnek a további válaszok.
2011. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen igaza van. Nem tudom, a nők miért szeretnek pl. telefonálni, kényelmetlen, hiányzik az érintés, a mimika stb. A chat még gázabb, gépelni fárasztó, a hanglejtés és mimika hiánya miatt mindenk félreérthető. Ha este találkoztok, ott rendesen lehet beszélgetni, amikor külön vagytok, akkor meg le elehet rendezni minden egyebet.
2011. aug. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat. :)
2011. aug. 4. 14:38
 6/12 anonim ***** válasza:

egyet értek az utolsó válaszolóval, chaten nem jön át semmi..én is inkább élőben szeretek beszélgetni :)

18/L

2011. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
de itt az a kérdés hogy cseten miért nem ir sosem semmit.mert ez csak kifogás,mert nincs mit.vagy msn is pl..gondolom másokkal se mindig élőben bezsélget.másokkal is tud vmiröl beszélni,akor az asszonnyal miért ne tudna?
2011. aug. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én utálok interneten keresztül beszélgetni. Semmi nem jön át. Szeretem érezni az illatát, hallani a hangját, a reagálásait, a testbeszédét beszélgetésünk közbe. MSN-en pedig csak a kibaaszott szmájlikat és betűket látsz. Undorító.
2011. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

15:10-nek:

Azért nem, mert az asszonnyal normálisan, személyesen szeretne beszélgetni. Haverokkal én is elchatelgetek, de a barátnőm mellé le akarok ülni, és úgy beszélni. Amúgy szär.

2011. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi, mostmár értem. :)
2011. aug. 4. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!