Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Ti milyen módon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti milyen módon jelzitek egy férfinak ha szimpatikus nektek? Szemeztek? Hosszasan mosolyogtok?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm minden kedves lánynak, hogy időt szánnak kérdésem megválaszolására :)
2011. ápr. 7. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én régebben nagyon félős voltam a fiúkkal szemben, főleg azzal, aki tetszett:)) azokkal a fiúkkal, akik nem tetszettek, egész jól el tudtam beszélni, de aki tetszett, azt kerültem:/ pedig legszívesebben odamentem volna hozzá, de egyszerűen nem mertem előtte megszólalni. Én legalább is ilyen voltam, mostmár azért merek szemezni a pasikkal, de ennél tovább nem megyek (mivel van barátom 3 éve), de ha nem lenne, lehet akkor se mernék:D
2011. ápr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hat ha nkm tetszik egy pasi akkor szemezek vele ,mosolygok egy picit es mikor olyan a tema hogy kacagni kell akk mikor nevetek ra nezek ha en is bejovok neki akkor o is altalaban ram nez , es ha tenyleg nagyon tetszik akk megprobalok beszelgetni vele ....:P
2011. ápr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

hááááát... bonyolult...

én nekem egy fiú 4,5 évig tetszett kb.hogy neki én tetszettem-e azt nem tom...én amikor csak tudtam akkor szóba elegyedtzem vele...aztán barátok lettünk (nem jártunk csak mint 2 haver...ő volt a 2. legjobb barátom)és elmondta nekem h ő már jár vkivel...az a vki nem volt más mint az és fő ellenségem...miatta már beszélgetni sem, tudunk egymással mert akkor lejárat mindenki előtt...már mi is csak a gépen tudunk beszélgetni. :/ (már nem vagyok szerelmes bellé de örülnék ha a "boszorkát" elhagyná mert télleg nagyon gonosz és csak tönkre teszi...)

2011. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a tekintetemmel
2011. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor szeretek vele sokat beszélgetni... mindenről. És néha főzök neki :P (csak megkínálom a főztömből)
2011. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!