Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex előtt feltétlenül szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex előtt feltétlenül szerelem? Vagy jöhet előbb a szex, s az érzelmeket később eresszük szabadjára?

Figyelt kérdés

Ez egyfajta tesztkérdés. Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Ha lehet kort és nemet is írjatok!


2011. aug. 4. 20:21
 1/7 Moszuke ***** válasza:
100%

érzelmek nélkül nem teszem a farkam senkibe.

23f

2011. aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy volt magyartanárom mondaná: Előbb az agy, aztán az ágy. :)
2011. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Visszakérdezek: mire gondolsz? Egy alkoholgőzös éjszaka egy buliban/diszkóban és jól megrakni egy sunát, vagy randizós verzióra?
2011. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kell, hogy szeressem a másikat szerelemből...s csak utána tudok vele lefeküdni. Hisz a szexualitás a párkapcsolat legmagasabb fokú kommunikációja...

Előbb ismerjem meg, szeressem meg, tudjam, hogy kinek adom magam oda...

Nekem ez a véleményem. Szerintem érzelmek nélkül inkább a férfiak képesek belemenni:D, persze vannak ilyen nők is...


20L

2011. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatokból mondom.. hogy jó ötletnek hangzik csak ugy baszni mindenkivel.. de igazából lelkileg tönkre mész eközben:S:S
2011. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 22/L vagyok és feküdtem már le olyannal,aki csak bejött,de különösebb érzelmeket nem tápláltam iránta,és a jelenlegi páromba teljesen bele vagyok habarodva így 3 év után is.A válaszom pedig:sohasem akarok többször olyannal lefeküdni,aki iránt nem érzek semmit,mert az fele annyira sem kielégítő számomra,mintha ezt azzal teszem,aki szeret engem és én is őt.

Persze a vágyaidat tompítja egy időre,ha csak testi vágyból fekszel le valakikkel/valakivel,de mindig marad egy űr benned,hogy ez azért nem elegendő,nem csak ere vágysz.

2011. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ja és még valami... sex után nem lesz szerelem... :O:S
2011. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!