Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, teljesen tanácstal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, teljesen tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés
15 évesek vagyunk, a barátnőmmel több mint 1 hónapja járunk, szeretjük egymást, a randikon jól érezzük magunkat, sokat beszélgetünk,nevetünk. Már randi előtt elhatároztam, hogy megcsókolom, de valamiért nem ment. Nagyon szeretem de valahogy nem megy, nem tudom miért. Randi után legszívesebben visszarohantam volna hozzá és öleltem, csókoltam volna. Nem vagyok egy félős tipus, de ha lányokról van szó...Emiatt most nagyon elkeseredett vagyok, amiért nem sikerült a csók, de amúgy ezen kívűl jó volt vele. Mit tegyek?Hogyan tudjam rávenni magam h megcsókoljam, megfogjam a kezét? Légyszi normális válaszokat.
2011. aug. 4. 21:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
csinálj neki szilvásbuktát met azt szereti
2011. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
hát kérd te, hogy csókoljanak meg; egy laza pózzal nincs aki ellenállna
2011. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egy hónapja jártok és egy csók se volt??? :O ez érdekes :/ amúgy hogy a kérdésedre válaszoljak egyszer kell elhatározni magad amikor ottvagy mellette de akkor nagyon, mondogasd magadban azt hogyha most nem teszem meg akkor már nem lesz rá alkalmam.......és akkor egyszercsak megteszed :)
2011. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nyugi!!!Először is ne görcsölj ennyit ezen! Ha eljön az ideje, az a bizonyos pillanat, úgyis meg fog történni az első csók!

Bárhogy is lesz, az első csók mindig egy kicsit ügyetlen, egy kicsit béna, de ha idősebb leszel jót fogsz majd azon nevetni,h milyen esetlen is voltál akkor!

A kézfogás megoldható ha pl sétáltok egymás mellett és te csak szó nélkül megfogod a kezét. Ez általában tetszik nekünk, lányoknak! :)

Sok sikert!

2011. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) és azért haladunk ilyen lassan, mert az első randin láttam életemben először élőben, kellet egy kis idő amíg összeismerkedtünk :) az első alkalomnál beleszerettem :) csak most kicsit szomorú vagyok, azért amit irtam :/
2011. aug. 4. 21:54
 6/16 anonim ***** válasza:
nem kell eroltetni,de ha tudod tedd meg,mert szegeny azt fogja hinni,h valami bajod van vele
2011. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
máshogy kimutatom h szeretem pl. mondom neki h szivesen vagyok vele, amikor hosszu ideig nem láttik egymást irogattunk h hiányzok, bokolok neki, átöleltem. Szivesen megcsokolnám v megfognám a kezét de nem tudom hogyan kezdjek hozzá.
2011. aug. 4. 22:12
 8/16 A kérdező kommentje:
*hiányzik
2011. aug. 4. 22:13
 9/16 anonim ***** válasza:

amíg jó az idő, menjetek sétálni olyan ligetekbe, parkokba, ahol szoktak a füvön ücsörögni (pl Margitsziget; vigyetek pokrócot is).

leheveredtek és egy fűszállal vagy a kezeddel simogatod a karját, ahogy fekszik...a többit találd ki te :)

2011. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ja és kérd meg, hogy csukja be a szemét.
2011. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!