Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az utóbbi időben felszedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utóbbi időben felszedtem pár kilót. Szerintetek így, ár lőttek a csajozásnak? f/25/120kg

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
háát..120 kg?
2011. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 netzsaru ***** válasza:
nemhiszem, fiatal vagy és még le tudod adni, ugyanezt ha 60 éves lennél már nem tudnám elmondani
2011. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy 150 cm-hez vagy 120 kg, vagy 195 cm-hez vagy 120 kg. Nekem bejönnek a nagydarab férfiak, biztos találsz olyan nőt, akinek pont az olyan alkat tetszik, amilyen te vagy. Egyébként 10-20 kg-ot simán le tudsz adni három hónap alatt.
2011. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tényleg milyen magas vagy?!

Nem mondjuk bejönnek a macisabb pasik, persze, ha arányosan van rajta a súlyfelesleg!

Szóval nem lőttek a csajozásnak..:P

2011. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most, hogy van mit ledolgozni és van miből izmot csinálni, irány a kondi terem. Én 23 évesen 100 kiló voltam, elkezdtem kondizni, ötödik éve csinálom, 86 kiló vagyok, de az izom :D
2011. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
190 cm vagyok, sajnos meglátszik a fejemen, mellkason, és oldalt
2011. aug. 5. 21:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel a 120 kiló a kövérség szinonimája, jelenthet némi gondot. A 190 centin nem látszik annyira, mint mondjuk a 160 centin, de akkor is lemehetne legalább 15 kiló, de csak akkor ha ez téged zavar.
2011. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mert a lányoknak csak a külső számít. Bár ha van pénzed, akkor lehet h nem akadály.
2011. aug. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is kedvelem a macisabb alkatú fiúkat, de ne haragudj nem bántásképp mondom de szerintem te már nem ez a kategória vagy. Szerintem állj neki sportolni még nagyon sok év van előtted és fiatal vagy csak rá kell szánnod magad és ledobhatsz mindjárt jó pár kg. A helyedben nem csak a csajozás miatt adnám le vagy alakítanám izommá hanem az egészséged miatt is. A szíved biztos nagyon örülne egy kis tehermentesítéstől. Fel a fejjel és légy olyan amilyen szeretnél.
2011. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!