Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom imád középpontban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom imád középpontban lenni, amiért tesz is. Ha szórakozni megyünk, mindenkivel szóba elegyedik, és barátként beszélget velük. Engem ez nagyon zavar, főleg, hogy sztem a csajok ezt csajozásnak vehetik. én vagyok-e merev, vagy ez tényleg megalázó?

Figyelt kérdés
a pultos csajoktól mindig megkérdi,hogy hívják őket,meghívja őket italra,akkor érzi elismerve magát.persze beszél rólam is,hogy milyen házat szeretnénk,stb.ja és szeret,és csak ez számít(ő mondja)
2008. okt. 27. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem baj. Az én párom is ilyen, már megszoktam. Ilyen a természete, szeret ismerkedni, ezt nem lehet megváltoztatni, ha nem tudod elfogadni, akkor csak veszekedni fogtok.
2008. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én első feleségem is ilyen volt. Nekem se igazán tetszett. Elváltunk már több mint 10 éve. Most már ismét jóba vagyunk, csak én újranősültem találtam egy nyugisabb feleséget, akivel jól megvagyok, egy gyerekünk van.
2008. okt. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Nincsen ezzel semmi baj, az ember nem azért megy társaságba, hogy kettesben üldögéljen, azt otthon is lehet. Próbálj inkább te is nyitni mások felé, ha szórakozni mentek, ismerkedj, beszélgess másokkal, ne a párodat "őrizd"! Az, hogy szeretsz valakit, még lehetsz másokkal is kedves. Én részemről sosem bírtam az olyan embereket, akiknél a szerelem azt jelenti, hogy senki mással nem hajlandók szóba állni. Ha egy párkapcsolat biztos alapokon áll, nem kell mániásan becsukódni.
2008. okt. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én jelezném neki azért, hogy ez nekem rosszul esik kissé és elhanyagoltnak érzem magam egy szórakozóhelyen vagy egy társaságban. Amúgy az sem jó, ha valaki csak kukán ül és nem szól kettőt sem.

Az iránításoddal segíts neki, hogy megtalálja azt az arany középutat, amelyen ő is önmagam maradhat és te is jól érzed magad.

2008. okt. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj, főleg ha Rólad és a közös terveitekről is beszél!Ha valaki ennek ellenére közeledésnek venné a stílusát, az így is úgy is rámozdulna. A párod meg nem véletlenül van Veled együtt, csak hát ilyen a stílusa.Inkább gondolj arra, hogy ha ő a király, akkor Te vagy a királynő!Menj Te is beszélgetni, vagy kapcsolódj be abba a társalgásba,amit ő folytat, mindezt vidáman, poénkodva,fesztelenül. Hidd el, a párod meg fog lepődni,és egy új oldaladról ismer meg. El lesz ájulva!Sok szerencsét!
2008. okt. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,mostmár jobban látom a dolgot a másik oldalról is.
2008. okt. 28. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!