Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire félreérthető ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire félreérthető ez a szituáció? Még sosem volt barátom!

Figyelt kérdés
Egy sráccal farkasszemet néztek, csak úgy spontán. Látja, hogy kicsordul egy könny a szemedből, mert túl sokáig nem pislogsz, és letörli, majd a hajadat hátratűri a füled mögé. Behív a szobájába, ahol csak 2-en vagytok, és kéri, hogy bújj oda hozzá. a kezeit a tiédre kulcsolja, és a fejedet a mellkasára rakja, közben simogat, és a hajaddal játszik. Aztán újra megfogja a kezeidet, a ujjaitokat egymásba fűzi. Aztán benyit valaki. Később sokszor dumáltok, meg táncoltok. Nem akarok hülyének tűnni, ez most egy komoly célzás volt, vagy csak szórakozott velem? Sosem voltam még ilyen helyzetben 14/L
2011. aug. 7. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
hát őőő, igazából ha már ennyit lépett és akar is valamit akkor majd jönni fog a folytatás is szerintem
2011. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kicsi bűntudatom volt akkor, mert egy barátnőmnek tetszett a srác, de már mással jár a csaj, szóval...
2011. aug. 7. 11:45
 3/10 anonim ***** válasza:

mhhhhh egyértelmű Szerelem,szex kat-ban.az lesz belőle.

nem szenyózok csak válaszolok.

2011. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
várd ki a végét,nem feltétlenül rossz szándékkal közeledett,talán vannak még rendes fiúk
2011. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, én jól éreztem magam vele, és ismerem a srácot, úgy értem, hogy félreérthető, hogy akar-e valamit tőlem, vagy csak úgy szórakozott? Tényleg nagyon jó volt vele, csak egy kicsit bűntudatom volt, de az már nem lényeg.
2011. aug. 7. 12:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy szórakozott.
2011. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De jó neked!!! 13\L
2011. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
szerintem... aki csak szórakozik veled, az nem teremt ilyen környezetet maga köré... minden bizonnyal egy újabb hasonló helyzetben, és immár zavaró tényezők nélkül... biztos minden másképp alakul... :)
2011. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy az önbizalmam 0, de ennyire jól már régen éreztem magam bárkivel is.
2011. aug. 14. 14:16
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez tök jóó :) de azért ne engedd meg neki túl hamar hogy lefektessen ;)
2011. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!