Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Egy kicsit hosszú a történet, de talán mással is előfordul ilyen szituáció?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok. Önbizalomhiány az eddigi életemben elég nagy szerepet játszott. Nem vagyok izmos, vannak páran akik sármosnak tartanak-leginkább rokonok, valamint idősebb nők(így nem tudom eldönteni hogy igaz, vagy sem). Van pár pattanásom, későn érő típus vagyok. Barátnőm még nem volt, szűz vagyok. Még smárolás is csak párszor volt, részegen bulikba. Lényeg a lényeg, nem vagyok egy álompasi.Nem sokszor vagyok szerelmes, nem váltogatom minden héten. Kb 3-4 éve ismertem meg egy lányt, de még akkor elég fiatal volt, így nem nagyon foglalkoztam vele. Nem beszéltünk, alig találkoztunk, akkor is nemmindig köszöntünk. De kb egy éve minden megváltozott. Oda került középiskolába, ahova én járok. Amikor megláttam, csak bámultam, mintha lekapcsoltak volna. és előtört belőlem egy olyan érzés mint amit eddig még ilyen erőssen nem éreztem. Csak úgy dobogott a szívem, éreztem magamon hogy elvörösödök(nem szokásom pedig). Szerelmes lettem. De ennyire erősen még senki iránt se éreztem. Két-három hónapba telt, mire felvettem vele a kapcsolatot, egyszerűen nem mertem korábban megtenni. Első netes beszélgetéskor jött is a hidegzuhany: "csak barátság". Egyből rájöttem nem jövök be neki, de azért beszélgettünk tovább. Sokminden megfordult a fejembe, mivan ha bejövök neki, csak nem merte elmondani, vagy letesztel, olyanra is gondoltam ,hogy oké legyünk barátok, és majd ha jobban megismer belém szeret. De az idő elteltével egyre jobban tudatosult bennem, hogy semmi esély. Ahogy említettem, lassan már egy éve, hogy szerelmes lettem belé, de a való életben, személyesen, még csak a köszönésnél tartunk. Gép előtt órákat tudunk beszélgetni, de személyesen semmi. Egyszerűen nem tudom magamból kiűzni, minden egyes nap után egyre jobban szeretem. Esténként elég gyakori hogy fekszem az ágyba, gondolkodok a dolgokon, és sírok. Ennél rosszabb érzés nincs a világon, amikor éget belülről a szerelem,feleslegesen.Nem tudsz ellene mit tenni. Egyszerűen mindig ő jár a fejemben.

Ezennel el is érkeztünk a történet végéhez, várom a tanácsaitokat, ti mit tennétek a helyemben.


2011. jún. 5. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Le kellene szakadni róla, ha el akarod felejteni.
2011. jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most legyél tökös és menj oda hozzá, hívd el kávézni, csak lazán! Ha laza vagy és természetes, jópofa, de határozott , ugysem mond nemet. Muszáj személyes beszélgetést kezdeményezned, mert igy csak emészted magad. Csak álmodozol, anélkül, hogy tennél valamit. Arra ne várj, hogy majd ő odamegy hozzád és kezdeményez! Ha nem lépsz, sosem tudod meg, mi lenne!!!! Nem fogja leharapni a fejed, max nemet mond! Ez is egy válasz!
2011. jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a szerelem 2 oldalú,igy nemtucc mit tenni. ha őneki nemjössz be akkor semmit. mégha nagyon nehéz is,de próbáld meg kivernia fejedből,és ne dumálj vele se számitógépen se élőben. próbálj meg mást keresni,mert ha igy haldsz be fox zakkanni
2011. jún. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem azt várom hogy ő kezdeményezzen, csak egyszerűen félek lépést tenni. Ha nemet mond, akkor oda az eddig felépített barátság, és biztos megromlana a "kapcsolatunk", mivel természetes dolog, hogyha valaki szerelmes beléd, de nem jön be, akkor leakarod építeni. És így legalább addig jól érzem magam, míg beszélgetünk. Nem is tudom mi lenne ha nem.
2011. jún. 5. 23:21
 5/8 anonim ***** válasza:
A kapcsolatot a szerelmes fél kedvéért szakítják meg, hogy felejthessen.
2011. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ebből 2 féle véglet jöhet ki : az egyik az, hogy azt mondja hogy jó, rendben, próbáljátok meg és mindenki boldog.

A másik viszont, mindenféleképpen próbálkozz be nála, mert ez így egyáltalán nem jó neked, hogy táplálod iránta a szerelmed, de feleslegesen. Szóval ha nemet mondd, szakítsd meg vele a kapcsolatot és próbáld meg elfelejteni. Tudom, hogy nehéz lesz, de hosszú és rövidtávon egyaránt tűrhetőbb lesz majd a helyzet.

2011. jún. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van. csak nem tudom hogy csináljam. Már arra is több hónapig gyűjtöttem a bátorságot, hogy felvegyem vele a kapcsolatot. Az önbizalmatlanságot nem tudom hogy lehetne leküzdeni, szerintem ez a fő okozója hogy eddig nem léptem.
2011. jún. 5. 23:39
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem, milyen módon lehet beleszeretni valakibe, akit valójában, szemtől szembe alig ismersz..Szerintem nagy átok az MSN..Mert a legtöbb ember nem úgy viselkedik a való életben mint ahogy a neten tapasztalod.

És mivel nem szemtol szembeni kommunikacio ezert nem ismered a masik ember reakciojat, nem tudod megfigyelni arcvonásait, testbeszédét, és ez nagyon nagyon fontos, mert tudattalanul olyan informaciokat tudunk leszurni a testbeszedbol, amiket szavak olvasásábol(chatelésből) soha az eletbe nem tudunk kikovetkeztetni.

Ez most rosszul fog esni, de el kell mondanom(sajat tapasztalatbol) elkepzelhető hogy idealizalod őt, pont azert mert a teljes valojaban nem is ismered, csak a neten keresztul, csupan felepitettel magadnak egy ideális lányt,akibe beleszerettel, a szavakbol amiket irt neked...

Kérlek ne haragudj hogy ezt irom, de az esetek tobbsegeben tényleg ez van.


Ha tényleg kivancsi vagy milyen valojaban, akkor már rég elhivtad volna egy találkozora. Szerencse hogy ezt még megteheted, de NAGYON FONTOS hogy ha elhivod talalkozni, azt nem MSN-en keresztul tedd, hanem élőbe menj oda hozzá köszönj neki, és hivd meg egy fagyira.:)

Semmiképp ne chat-en, kulonben az egész "kapcsolatotok" csak a virtualis vilagban fog letezni, es a te fantaziadban... Mert teljesen igaz h amit levelben irsz az levelben is marad, nem fog szoba kerulni.


Kivanok sok sikert es batorsagot, nyugi nem fogja leharapnia fejed, ha élőben odamész hozzá dumálni egy kicsit:)

2011. jún. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!