Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon még érdekelhetem? Ja és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon még érdekelhetem? Ja és miért ilyen? Lenn.

Figyelt kérdés
Na volt egy fiú aki totál oda volt értem. Kétszer voltunk kinnt. De nem engedtem neki semmit csak 2 puszit szájra (Persze ekkor még nem éreztem semmit) Aztán egy ideig nem találkoztunk , mert mentem nyaralni. Pár napig teljesen normális volt velem, mondta hogy hiányzok neki. Aztán semmi! Ma már alíg ír.. Ha ír akkor is semmit. Aztán a barátnőm beszélt vele hogy mi van. Aztán a fiú rám írt, és azt mondta hogy fél a járástól mert ez komolyabb lenne. Nem volt még olyan komoly kapcsolata. Mondtam neki akkor hogy csak maradjunk barátok és lesz ami lesz! De nem ír már.. :S:( Nem tudom mi van vele.. Esetleg mit tehetek?
2011. aug. 7. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy jó ötlet együtt lennetek.

Hány évesek vagytok?

2011. aug. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
13/L és 15/F ..
2011. aug. 7. 12:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatalok vagytok még. A srác fél a járástól... Hogy mit tehetsz? Élvezd a nyarat, amíg lehet. Mozogj sokat, biciklizz, hallgass zenét, olvass...
2011. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De kicsit fáj, hogy nem törődik velem.. Pedig nekem nagyon fontos a barátsága :S
2011. aug. 7. 13:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet... Sokszor fogod még tapasztalni, hogy akivel szívesen barátkoznál, azt nem érdekled. Vagy akibe szerelmes leszel, azt nem érdekled. De nem feltétlenül kell temetni a barátságot. Még az is lehet, hogy hamarosan elkezdesz hiányozni a srácnak. Ki tudja?
2011. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De akkor 2 hete miért írt nekem folyanamatosan? :) Ezt nemértem.. Hogy ilyen gyorsan fordult a kocka..
2011. aug. 7. 13:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán mert 15 éves. Érzelmileg meg talán még fiatalabb.
2011. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!