Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldjátok meg az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjátok meg az ilyen helyzetet, a külön programot?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy Nekem ma koncert lesz, Ő nem szeret jönni koncertre, és így elmegy discoba haverokkal. Bevallom féltem, mert rossz, h egész este egy üzenetet sem fogok tőle kapni, hogy hiányzom vagy valami Én meg legszivesebben írnék, de nem akarok mindig nyomulni... Külön városban leszünk... : ( Ti hogyan oldjátok meg az ilyen külön bulizásokat?
2009. ápr. 10. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen: kapcsolódj ki a párod nélkül. nem vagytok összenőve, nem kell minden pillanatáról tudnod. nagyon rosszat tud tenni, ha egy pár sülve-főve együtt van, mindkettőtöknek meg kell legyen az igény az egyedüllétre is. egy SMSt azért küldhetsz, hogy hiányzik, de ez legyen a max. és ne nézd a telefonodat 5 percenként, hogy válaszol-e (lehet észre sem veszi, csak reggel).
2009. ápr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is kerültem hasonló helyzetben tavaly nyáron,bár én nem aggódtam!Egész éjszaka kaptam a "szeretlek"-es üziket,és felhívott,amikor hazaért...Ha szeret,akkor aggódik érted...Ha aggódik érted,keresni fog!
2009. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ha nem keres, akkor nem aggódik, ha nem aggódik, akkor nem is szeret.... :( Ez tényleg ilyen egyszerű? :(


Egyébként köszönöm a válaszokat! Az Én párom nem olyan, hogy mindig mondja, hogy szeretlek és másképp is mutatja ki...

2009. ápr. 10. 13:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem keres, akkor nem aggódik, ha nem aggódik, akkor nem is szeret.... :( Ez tényleg ilyen egyszerű? :( "


nem. főleg, ha te vagy a lány, sok pasinak nehézséget jelent kifejezni az érzelmeit. abból, hogy 1 buli alatt nem hiv fel, még semmit nem lehet következtetni.


és attól még nyugodtan aggódhat, hogy nem hiv fel.

2009. ápr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne érezhetnétek jól magatokat egyszer-egyszer külön is? Aztán másnap vagy a következő találkozáskor mindketten elmesélik, hogy telt az este, milyen volt a buli.

Nem kell aggódni azon, ha esetleg nem keres, meg azon se, h te nem írsz neki öt percenként. Ne függj tőle, ne légy rá féltékeny! :)

Az sem jó, ha aggódsz folyton, mert ez megfojtja a kapcsolatot. Lazulj el, és élvezd a koncertet. Aztán ha vége, írhatsz neki egy smst vmi ilyesmi szöveggel: "na, a koncertnek most lett vége, ballagok haza, remélem te is épségben hazaérsz. hiányzol, csók"

Ez éppen elég. :)

2009. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:)) köszönöm szépen, aranyosak vagytok!!!
2009. ápr. 10. 14:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagytok összenőve!
2009. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ez általában úgy van ,hogy ő megy valahova én meg itthol ülök,sajnos a barátnőim akikkel mehetnék őket nem szívesen engedik el a párjaik.(Persze általában együtt megyünk,de néha ez is előfordul.)Én a helyedben örülnék ,hogy ki tudok kapcsolódni,és attól ,hogy nem ír üzit vagy nem hív fel még szeret.Jó bulizást!
2009. ápr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm!!
2009. ápr. 10. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!