Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne reménykedjek? (Kérdés túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne reménykedjek? (Kérdés túl rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

Mindigis álmodozó típusú lány voltam a szerelem terén.. és most léptem ki az első kapcsolatomból, ami 2hónapig tartott.És már kezd elveszni a remény bennem, hogy soha nem talál rám az igazi.sokan álmodoznak a szőke hercegről, és én mindig ezt teszem..reményledek hogy egyszer rám talál az igaz szerelem..sokan mondták már, hogy túl szépet, és jót szeretnék, és csalódni fogok, de hiszek az igaz szerelemben.

Szerintetek létezik igaz, mindent elsöprő szerelem? Ha igen, mennyi az esély rá, hogy meg is találjuk?

A hülye váloszoktól, kérlek kiméljetek. köszi.


2011. aug. 8. 00:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Biztos van ilyen, csak nem ezen a bolygón...


Amúgy van mert én átéltem csak el is múlt sajnos

2011. aug. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én amióta erről ábrándozom az összes ronda pasi betalál és nagyot csalódok.


Ja és én már túl vagyok azért jónéhány kapcsolaton :D

Úgyhogy tényleg ne add fel.Egy 2hónapos kapcsolat az még piskóta,fogadok nem volt szex sem.De ha volt is,az is édes kevés.Még nagyon sokat kell tapasztalnod.

2011. aug. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nos, húzzunk egy határt! Mondjuk a 40 éves kor... De nekem mindegy, én csak egy példát mondok... Szóval 40 éves korig bőven megtalálhatod a "szőke hercegedet"... De azután is persze, csak na... Kellett egy példa maximumkor.


Figyelj! 3 komolyabb (4, 1,5 és 1 éves) kapcsolatom volt eddig. Mindre azt hittem, ők a tökéletesek... De nem! Mert most van valaki, aki túltesz rajtuk! (És erre mit csinálok? Nem engedem, hogy beleszeressek! Pedig ő igazán csodálatos, romantikus, édes szavakkal illet, folyton elcsábít - ahogy ő mondaná - minden héten, minden nap... ) Hogy miért írtam ezt le? Hogy lásd, van remény... te keresed, mint az őrült, de nem találod... én nem keresem, és jön, s mikor megérkezik, elhajtom magamtól, bezárom a szívem kiskapuját. Pedig csak egyszer csalódtam (amit persze vissza is szolgáltattam, miután újra magamba bolondítottam az exemet), mégis félek az újabb csalódástól... És nem engedek... Ne keresd annyira, mert hidd el, ha nem erőlteted, akkor jönni fog a nagy Ő! :)

2011. aug. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat!

mondjuk most nem vágyom szerelemre, de azért még szeretnék szerelmes lenni:)

2011. aug. 8. 00:51
 5/10 anonim ***** válasza:

amennyiben nem plazacica vagy es nem valami foto-model srác a zsánered biztos megtalálod azt akire vágysz:)

egy jo tanacs ..figyelj oda a felenkebb visszahuzodobb sra

2011. aug. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
.. srácokra is mert ott nagyobb az esélyed , hogy az igazira találj
2011. aug. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok plázacica, és nem fotómodell a zsánerem, és nem kell nekem a leghelyesebb fiú.(:
2011. aug. 8. 13:35
 8/10 anonim ***** válasza:
n akkor ha romaniabol vagy írjál privit de előbb komentben is válaszolj légyszi :)
2011. aug. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok romániai:|
2011. aug. 8. 22:26
 10/10 anonim ***** válasza:
kár , egy rendes lányt sem találok a környezetemben aki ne lenne foglalt és akarna is tőlem valamit ....22f ..meg nem volt barátnőm:(
2011. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!