Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ebben a helyzetben? Buli vagy a barátnőd?

Figyelt kérdés
Te egy buliban vagy már,vagyis lassan kezdődik.A barátnőd is ott lesz,csak később megy,a többi lánnyal együtt.Felhív,hogy nem tud menni,mert rosszul van,orvoshoz megy,aztán meg ügyelet/kórház.
2011. aug. 8. 11:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű,hogy a barátnőmhöz mennék..
2011. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyértelműen barátnő.
2011. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
gáz h ezt itt kell megkérdezni :(
2011. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen,lehet,hogy gáz.Este már szóltam neki,hogy rosszul vagyok,nem biztos,hogy tudok menni.Ő csak azt válaszolta,hogy gyorsan gyógyszer,mert mennem kéne,stb.Nem sokszor van így ezekkel a haverjaival bulizni,ezért tudom,hogy nagyon menni akar.Na de velük voltunk pénteken meg szombaton is!Nem tudom,hogy mit tenne..Elég rosszul voltam este,most kicsit jobb,valamivel.De akkor is el kell mennem az orvoshoz.

(1 éve vagyunk együtt)

2011. aug. 8. 11:25
 5/14 anonim ***** válasza:
ja, te irtad a másik kérdést is.. nos, fő az őszinteség!! irj neki 1 sms-t, h ezt most hagyjátok ki, viszont örülnél, ha ápolgatna :) bulizni máskor is lehet.. de ma hétfő van.. hol van még a péntek..
2011. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát ha te ezt meg mered kérdezni ásd el magad...ennyi errővel..akár meg is halhatna ...de dj..akárkit nem hagyok ki....pfffff :/
2011. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
"ennyi erővel meg is halhatna" ez szép,köszönöm a TE válaszodat is!
2011. aug. 8. 12:06
 8/14 anonim ***** válasza:

Én megkérdezném, szüksége van e rám, vagy ráér reggelig. Ha igent mond (vagy én érzem a hangján, hpogy kell), megyek, egyébként maradok. A probléma az, hogy a lányok nagy százaléka ilyenkor nemet mond, de igent gondol, és megsértődik, ha nem megy a pasi.

Egyébként, ha azt mondod, mész az ügyeletre, akkor nem kérdezek, csak megyek.

2011. aug. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
elmennék vele az orvoshoz aztán kórház stb...
2011. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
kedves 12:19, a lányok azért mondanak legtöbbször nemet igen helyett, mert vannak dolgok amik nem várhatóak el,mégis jol esne. Te is szerintem jobban fogadsz el olyat amit felajánlanak, mint h neked kelljen megkérned valakit arra amit nem szivesen tesz. Bár tényleg ha valaki olyan rosszul van, h orvoshoz kell mennie, evidens h mennék hozzá, és nem tudnám jol érezni magam a tudattal, h ö meg szenved.
2011. aug. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!