Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tesztek /tennétek ebben a borzalmas helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha szakít veletek az az ember, akiért meghalnátok, annyira szeretitek. 1 év eltelik a szakítás óta, s ti még mindig nem tudtok túllépni. Mindig rágondoltok, és nagyon szenvedtek. Hogyan élitek túl? Bíztok abban, hogy lesz még jobb is, holott legbelül tudjátok, hogy nem lesztek már ilyen szerelmesek? Beszélőviszonyban maradtok? Tudtára adjátok volt párotoknak, hogy mennyire szeretitek, és vissza akarjátok kapni? Karácsonyra, születésnapra, jeles alkalmakkor írtok neki? Úgy tesztek, mintha mi sem történt volna, miközben majd meghaltok?
2011. okt. 31. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, bevallanám magamnak, hogy nincs minden rendben, és keresnék egy szakembert, aki segít átlépni a szakításon.

A másikat nem keresném, nem piszkálnám, nem nézegetném a közösségi oldalait.

Inkább igyekeznék lefoglalni magam, hogy örömet találjak az életben, barátokkal, haverokkal, járnék bulizni, táncolni, kikapcsolódni.

Figyelnék a tanulásra és/vagy a munkámra, hogy bebizonyítsam, sikeres ember vagyok, nem az ad értelmet az életemnek, hogy XY-nal járok.

Ismerkednék másokkal is, mert amíg nem adom meg az esélyt, sose fog kiderülni, leszek-e még szerelmes, és amúgy is: kutyaharapást szőrével.


A múlton meg nem rágódni kell, és kínozni magam, hanem felismerni, mit tanultam, mit tapasztaltam, a jót ismételni, a hibákat elvetni, és mindezt hasznosítani a jövőben.

2011. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én kettő olyan nőn vagyok túl akiket nagyon szerettem illetve szívem pici csücskei még mindig,velük volt amikor tartottam a kapcsolatot volt amikor nem ,de olyan is volt már hogy összejöttünk évek után is ,de most már más a helyzet mert gondoskodtam rőla hogy egyikse keressen fel engem többék ,pedig belehalok akkor is a fájdalomba néha ,de tudom hogy ebből van kiút,addig meg halálra dolgozom magam meg ilyenek...Majd lesz jobb is,félévente egyszer azért rámjön a dolog hogy írjak első szerelmemnek ,mert olyan dolgokat vágtam a fejéhez ami nem volt se jogos sem igaz és csak emiatt szeretnék megbocsátást, de nem írok mert a büszkeségem mindennél hatalmasabb...

Én a helyedben megpróbálnám visszaszerezni de sok jövőt nm írnák a dolognak mert ami egyszer tönkrement az többször is tönkre fog menni hiába mert a szerelem tűze olykor pusztító is tud lenni...Amúgy majd az idő segít rajtad,nem múlik el a fájdalom ,max csak enyhülhet és ezt egy másik illetővel menni fog hogy ne fájjon és ne is gondolj rá csak nagyon néha de akkor már más szemmel nézheted a világot!%!!

2011. okt. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat . :)

1. válaszolónak: az a gond, hogy nincsenek barátaim, és tudom, hogy ennek én vagyok az oka, de hiába vagyok kedves, nyitott, vicces másokkal mindig jönnek a féltékenykedő szövegek, mert elég jó tanuló vagyok + szép , de ezért nem értem, miért kell kiközösíteni

2. válaszolónak: már megpróbáltam "visszakapni", de a lehető legrosszabb módon tettem ezt, mégjobban eltaszítottam magamtól.. ha még lenne rá bármilyen mód, hogy újra együtt legyünk.. Tudom jól, hogy talán semmi nem lenne ugyanolyan, de az igazság az, hogy nem lenne baj, ha más lenne..

2011. okt. 31. 09:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Túl lehet élni, de elfelejteni nem. 11 év után is minden percet vissza tudok idézni. Ha meglátom, vagy hallok róla, a mai napig kalapál a szívem. Mi a szakítás után még 5 évig rendszeresen összejöttünk, sokszor csak egy-egy szerelmes éjszakára. Csak úgy tudtuk elengedni egymást, hogy megszerettem mást és megházasodtam.
2011. okt. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem is majdnem egy éve szakítottak.Még mindig szeretem,de már talán nm olyan intenzíven..De így is minden nap eszembe jut és ez nagyon rossz.

Én egyáltalán nm tartom vele a kapcsolatot,az 1 év alatt 1szer láttam talán és az épp elég is volt.

Ezt nm lehet túl élni,én úgy vagyok vele h mindennap egyre könnyebb és könnyebb ,de ez egy lassú folyamat.

Barátokra az embernek szüksége van,biztos h van olyan ember aki szivesen barátkozna veled.Néha elkéne járnod bulizni vagy csak beülni valahová h kicsit elterelődjenek a gondolataid.

Az elején én is úgy voltam h szinte mindenkit eltaszítottam magamtól,úgy éreztem h jobb egyedül.De összeszedtem magam, újra elkezdtem foglalkozni a barátaimmal és örülök h így tettem mert nagyban megkönynítik a dolgomat.

Én úgy gondolom h minden ember pótolható,csak megfelelő embert kell találni.Hiszek abban h az én életembe is be fog lépni egy személy aki elfeledteti a régi szerelmet.

És nem,nm adtam a tudtára h még mindig érdekel,mert annál nagyobb a büszkeségem.

És természetesen ünnepekkor se köszöntjük fel egymást.

2011. okt. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, köszönöm szépen. :) Jó neked, hogy már nem olyan intenzíven szereted, én még mindig nagyon szeretem.
2011. okt. 31. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!