Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretném, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretném, hogy a barátnőm RENDSZERESEN nélkülem járjon buliba. Tehát nem azt akarom, hogy SOHA ne menjen. Normális vagyok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 15:41
1 2
 1/14 Smartguy86 ***** válasza:
Menj vele néha... ennyi. Ha ő barátnőkkel akar menni, hagyd neki! Bízzál benne. Ha nem bízol, akkor szakítsatok. Úgy nincs értelme...
2011. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem barátnőkkel, szaktársakkal akiket én nem is láttam még sose
2011. aug. 8. 15:43
 3/14 A kérdező kommentje:
= csajok + fiúk vegyesen
2011. aug. 8. 15:43
 4/14 Smartguy86 ***** válasza:
A lényegen nem változtat...
2011. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ez ezzel jár.. ha megcsal, ugyis tudni fogsz rola.. elobb vagy utobb..
2011. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 napietus ***** válasza:

mit jelent a rendszeres? ha pl. kéthetente-havonta az enm baj szerintem. én is szoktam a kollégáimmal járni, beosztottaknak fontos, nagyon értékelik. férjem sose mondta, hogy ez baj lenne. de ha pl. minden másnap bulizik, és csatakrészegen állít haza, akkor elhiszem, hogy zavar.


szóval: mi a rendszeres?

2011. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd nélküled akar menni, akkor nem fogsz tudni semmit tenni ellene. Ha más gond nincs, ez tolerálható, mivel nem biztos, hogy neki is gond ez...
2011. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is eljárok néha ide-oda pasim nélkül, mégse problémázik rajta. Megmondta, hogyha megcsalom vége, de amúgy érezzem jól magam. Nem kell túlaggódni. Ő is eljárhat a haverjaival nélkülem.

20L

2011. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
a minden héten az sztem elég rendszeres
2011. aug. 8. 16:25
 10/14 A kérdező kommentje:
na jó, nem minden héten, 1-2 hetente...
2011. aug. 8. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!