Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira kipróbálnám más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira kipróbálnám más nőkkel is a szexet. Tudom, ha megteszem akkor elveszítem a barátnőmet. A sulimba rengeteg jó nő jár és egy csomóval rendszeresen összetalálkozik a tekintetem. Hogyan győzzem le magamban ezt a vágyat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 16:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
A kecske is jóllakjon, meg a káposzta is megmaradjon?
2011. szept. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Elindult benned a bogár... Félre fogsz lépni, vagy elhagyod a barátnődet. Első szerelem?
2011. szept. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen első szerelem és nem tudom, hogy hogyan kezeljem a dolgot. Nem akarom megbántani,elhagyni sem de a férfi előtör belőlem. Félek.
2011. szept. 7. 16:26
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor döntsd el, hogy mi a fontosabb.
2011. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez barátom ezzel jár, mérlegelj, ér e annyit a barátnőd, ha nem akkor hagyd el. Ha meg úgy gondolod, megéri, akkor férfi embernek legyen akaratereje, pont.
2011. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Fromjezus ***** válasza:
27%
Tanulj meg hazudni ennyi a lenyeg, hidd ez a kepesseg az elet sok terulten hasznos ... a tobbi ugyis alakul
2011. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Szesze ***** válasza:
100%

Az első szerelem sosem múlik el, de mindig véget ér.


Ha mások kívánsz ez annak a jele, hogy már nem szereted igazán. Itt a vége. Pont. Légy férfi és szakíts vele tisztességesen, ne úgy, hogy megcsalod.


Amúgy hány éves vagy?

2011. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Szesze ***** válasza:
Ha másokat*
2011. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő a mindened akkor nem fogsz félremenni. Ha tudod, hogy nem akkor meg csak idő kérdése...
2011. szept. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

"Az első szerelem sosem múlik el, de mindig véget ér."


Hát ezzel nem tudok egyetérteni, szerintem az emberek 20%a legalább rácáfolna. Vagy kevesebb :D Na mindegy, az enyim még nem ért véget, és nem látok rá okot hogy véget érjen.


Én is sokszor szembe találom magam ezzel a problémával így már 3 és fél év után, de aztán mindig túllendülök rajta, mert ugyanakkor a barátnőm mellett boldogságot találok. Csak hát szívesen bele bújnék más csajok boldogságába is kicsit. De nem lehet. Akaraterő, megalkuvás. Kíváncsi leszek te mire jutsz.

2011. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!