Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen esetben? Honnan tudom meg pontosan hogy van még esély?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom,de azt hiszem már nem is mondható épp barátnak, mert beleszerettem és ő is belém(állítólag).8 hónapja ismerem, nagyon jól egyezünk, és már 4 találkozáskor is megcsókolt.Persze mindkettőnk akarta, de nem járunk.Egész nyáron dolgozik, reggel 8tól este 11ig és ezért alig van időnk mostanában beszélgetni.Úgy érzem mintha elhanyagolt volna,vagy már nem is érez semmit irántam. Mindegyre tesz olyan megjegyzéseket amiből azt tudom kivenni, hogy nem szeretné ha udvarolna nekem valaki.De alig beszélünk , és ha néha én is írok neki valami olyansmit hogy pl. van elég csaj munkatársa, lehet válogatni..akkor azt mondja hogy őt nem érdekli más rajtam kívül, értsem meg.És rosszul esik hogy nem hiszek neki.Vajon tényleg szeret még?Vagy csak hülyíteni akar?Lehetséges, hogy a melója miatt viselkedik így?A fáradtság is lehet az oka,amiért így viselkedik?....:(
2011. aug. 8. 18:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem érezteti hogy fontos vagyok neki, elhanyagol, nem akar sokat beszélni mert mindig kell lefeküdjön...én már nem értem :(
2011. aug. 8. 18:09
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ,egyetértek veletek xDDDD
2011. aug. 8. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem érezteti, hogy fontos vagy, akkor nem vagy neki fontos.
2011. aug. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!