Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Toleráljátok a félrelépést?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Toleráljátok a félrelépést? Mennyire? Így gólyatábor szezonban aktuális kérdés.

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 18:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem. Ha félrelépne a párom, már nem tudnék benne megbízni, és ez hatással lenne a kapcsolatunkra.
2011. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Panda Péter ***** válasza:
100%
nem, én semmilyen szezonban nem tolerálom, legyen az gólyatábor-szerzon, síszezon vagy uborkaszezon. növessz egy gerincet.
2011. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
-.- Hülye vagy?
2011. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem, ha más kell neki, akkor kiadom az útját.
2011. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan a gólyatábor csak arról szól, hogy agyba-főbe kefél mindenki? Mert nekem is most lenne esedékes, és ha így van akkor el kéne mennem, bár eddig nem akartam...
2011. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

"növessz egy gerincet."


nem én megyek oda te szerencsétlen

2011. aug. 8. 18:11
 7/16 Panda Péter ***** válasza:
pedig a kérdésből ez jött le. akkor a gólyatáborba készülő ismerősödnek üzenem (meg igazából bárkinek, akinek a fejében megfordul az ötlet).
2011. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, ez borzalmas, hogy a gólyatáborhoz ez már alapból kapcsolódik. Nekem valamiért nem ez jut eszembe róla.

Amúgy nem tolerálom, sőt, kifejezetten súlyosbító körülmény lenne, ha egy ilyen szar gólyatáborban lépne félre a barátnőm.

2011. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Miben különbözik a gólyatábor szezon az év többi napjától? Amúgy a gólyatábor arról szól, hogy megismerd a leendő szaktársaid, egyetemista társaid, felsőbb éveseket, meg hogy x napig részeg vagy mint a csap...
2011. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

kiemelés tőlem:


"meg hogy x napig részeg vagy mint a csap..."

2011. aug. 8. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!