Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen szerencsétlenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szerencsétlenek?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan kérdés van, főleg a randi témában, hogy mit tegyenek a fiatalok. Nem tudják eldönteni saját maguknak, hogy menjenek-e el a randira, vagy hogy mit csináljanak, feküdjenek-e le a pasival/csajjal. De főleg lányok tesznek fel ilyen kérdéseket 13-17 éves kor között. Tényleg ennyire bénák lennének, hogy nem tudják eldönteni mit akarnak? Vagy csak az számít nekik hogy mások mit gondolnak? Én 17 éves (lány) vagyok, eddig volt 3 komoly kapcsolatom, és soha eszembe nem jutott volna hogy ide írogassak kérdéseket. Inkább gondolkoztam és döntöttem. Semmi olyat nem csináltam amit megbántam volna, és nem kellett hozzá segítség. Szerintem eléggé megdöbbentő mennyire döntésképtelenek egyesek, mikor a saját életükről van szó. Persze tisztelet a kivételnek.
2011. aug. 8. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezeknek a csajoknak csak a mások véleménye számít. Bármi áron meg akarnak felelni a legjobb haverjaiknak, és ha ennek az az ára h 12-13 évesen ágyba bújjanak csak azért h "menők" legyenek meg fogják tenni. Csak azt nem értem minek kérdezősködnek amikor úgyse lehet meggyőzni őket.
2011. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de téged miért zavarnak, ha ide írogatnak?

Nem tölt el jó érzéssel, ha válaszolsz valakinek a kérdésére?

Lehet, hogy vannak határozatképtelen emberek a kérdések mögött, de az is benne van a dologban, hogy ha külső személy véleményét is hallja, akkor valami olyan dolog is kiderülhet, amit ő maga nem vett észre.

2011. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 heloka ***** válasza:

szívemből szólsz:) szintén 17éves lány vagyok, és.. döbbenet hogy mennyi korunkbeli idióta van. és emiatt engem/minket normálisakat is hülye p!csának titulál a nép. mert 17 éves vagyok.. 17 éves DÖNTÉSKÉPES hozzá kell tenni.

örülök hogy van még ilyen itt :)

2011. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy valaki kíváncsi mások véleményére, még nem jelenti azt, hogy döntésléptelen volna. egyszerűen kíváncsi, érdeklődő. és szeretne pártatlanul, elfogultság nélkül tisztán látni. Például azért, mert nem szeretne megbántani másokat. Ehhez, mások véleménye kiváló segítséget nyújthat. Mindenki a maga feje szerint dönt végül. csak meghallgat véleményeket. És ha egy fiatal nem tud dönteni, az miért baj? Az emberek érzelmei nagyon bonyolultak tudnak lenni. Néha az a furcsa, ha valaki azonnal tud dönteni, és átlátja a helyzetet! Semmi rossz nincs ebben. Nem beszélve a tapasztalatok hiányáról a fiatalok körében. Ezt sem róhatjuk a szemükre, ugye. Tapasztalatszerzéshez pedig ez az oldal remek lehetőség szintén. Mellesleg, 17 évesen hogyan lehet túl lenni 3 komoly kapcsolaton? 3 kapcsolaton simán. Na de komolyakon? Érdekes értelmezése lehet nálad a KOMOLY szónak!
2011. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

oké, persze nem szexeltem egyikkel se. igazad van, nem volt komoly..

csak tudod az a baj, ahogy a másik 17 éves lány is írta, nagyon sok az idióta, értelmetlen kérdés, ami miatt nem 1-2 embert néznek szánalmasnak, hanem kb az egész tizenéves korosztályt. 13-14 évesen kérdezgetnek olyanokat hogy lefeküdjenek-e a pasijukkal, meg stb. és rögtön jönnek a ribancos hozzászólások, meg hogy hülye kis ribanc fiatalok. és azért engem bánt hogy minden lányt ebbe a kategóriába sorolnak, 1-2 kis hülye miatt.

2011. aug. 8. 22:16
 6/11 anonim ***** válasza:
17 éves vagy és 3 komoly kapcsolat na neb@sszamár.Képzelem milyen komolyak lehettek. 26 éves korodra már túl leszel 30 komoly kapcsolaton LOL vagy öcsém xD
2011. aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves 17 éves Kérdező :) Egy évvel vagyok csupán idősebb Nálad, de ezen töprengek magam is egy ideje - és ez nem csak ide, GyK-ra vonatkozik, facebookon is olvasható a nemtudomok és kapcsolati változások, magánéleti problémák tömkelege. Valószínűleg könnyűnek tűnik a válaszom (mely szerintem sem magyarázat mindenre, de jobbat nem tudok): a nevelés hiánya. A mostani világban (furcsamód 2-3 év alatt változik az egész...) a szülőknek túl sok a saját problémájuk, amitől elhanyagolják a gyermekeiket. Egyre több az elvált szülő - a gyerekek ettől határozatlanabbak lesznek, és túl nyíltak - szinte már minden áron keresik a figyelmet. Én csupán a megfelelő törődés hiányának tudom be, jobb magyarázatot, keresve se találtam.

Nekem bármi problémám volt, vagy elgondolkodtam és kerestem megoldást magam, vagy leültem beszélgetni a Barátaimmal - az igaziakkal, akikkel bármikor, bármiről lehet - vagy Anyukámmal beszélgetni. Mindig sokat segített, de nem vadidegenek külső látásmódja érdekelt - hiszen mindenkinek saját felelőssége van a saját élete felett, tehát ha magunk nem fogadjuk el a döntést, ha mások hozzák meg helyettünk, már nem is a mi életünk :) Nem a sajátunk

2011. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én a 2. válaszoló vagyok és 21 múltam.

Bánt az általánosítás? De basszus, ezért miért kell azokat piszkálni, akik ide írnak és mernek kérdezni? Nem mindenki olyan határozott, mint te.

Lehet hogy a 3 komoly kapcsolatod teszi.

A szemedben én akkor mi vagyok? Egy kapcsolatom se volt. :)

2011. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%-tól: szerintem semmi gáz nincs ezekkel a lányokkal, természetesek azok a dolgok, amiken keresztül mennek. Ezek a kérdések részei az életünknek, a kamaszkornak. Jó dolog, hogy a mi világunkban nyíltan lehet ezekről beszélni. De fontos tudnunk, hogy ennek a generációnak sok szempontból más a helyzete, és bizony a mai fiatalok, veszélyeztetettebbek jóval, mint az előző generációk lányai. A korai szexuális érés nem a gyerekek hibája. A világunk sodorja őket gyakran veszélyes helyzetekbe. (sok lenne itt most mindezt felsorolni.) Örülnünk kell, ha a 13, 14 éves lányok tanácsot kérnek a nagyoktól, akik segíteni tudnak talán nekik abban, hogy a mai világban is lelki sérülések nélkül válhassanak érett felnőttekké.
2011. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az oldal nagyon klassz, és semmi rossz nincs abban, ha valaki nyíltan tesz fel kérdést, épp ellenkezőleg. nem nevezhető kitárulkozásnak ez semmi esetre sem, mert nem személyesen történik. Egyszerűen csak egy fórum, ahol az emberek példákon keresztül (lehetnének akár kitaláltak is akár) beszélgetnek az élet dolgairól, általánosságban. És persze, valakinek ez talán konkrét segítséget nyújt, de mindnyájan sokat tanulhatunk mind a kérdésekből, mind a válaszokból. Bátor dolog itt kérdést feltenni (hiszen anyi féle válasz érkezhet!) és örülnünk kell annak, hogy ilyen sokan megteszik! Akinek nem tetszik ez, az menjen a szűk kis társoságába és legyen eltelve a saját okosságától, amit tartson meg saját magának!
2011. aug. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!