Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, mi a legszebb bók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi a legszebb bók, amit egy pasitól hallottatok?

Figyelt kérdés
Elárulom, hogy életem legszebb bókja az volt, amikor azt mondták, hogy: jó a humorérzékem. Elképesztően boldog voltam.
2011. aug. 9. 02:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
38%
Dagi vagy
2013. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim2215 válasza:
100%

Szia.

Nekem az volt, amikor barátom meghívott magukhoz pókerezni egyik péntek este. Az állomáson találkoztunk. Ott volt méh kb.10 haverja, ott baromkodtak, aztán amikor látták, hogy kézen fogva megyünk feléjük mindegyik csöndbe volt és bámult és az egyik ilyet mondott:

Nem is mondtad, hogy egy angyal a barátnőd.

Ez persze jól esett.

Aztán a másik haverja elkezdett velem beszélgetni, miközben mentünk barátomékhoz. Utána odament a barátomhoz és ennyit mondott:

Menő,dögös,csinos. tetszik. Csak vigyázzál rá mert gondok lesznek, ha nem.

Ez is jól esett.

De a legszebb bókot mégis csak a barátomtól kaptam:

a legszebb dolog,ami velem történt, hogy megismertelek.

a legnagyobb csoda, hogy a barátnőm vagy.

a legjobb érzés, hogy egy földre szált angyal szeret engem.

14/L

2014. márc. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!