Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 1 legjobb barát?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 1 legjobb barát? Vagy egy jó csaj/barátnő?

Figyelt kérdés
A haverom barátnője szerelmes belém. Én is szeretem őt csak nem akarok rosszat a barátomnak.Múltkor a haverom szeme láttára olyan közel kerültünk egymáshoz hogy már majdnem megcsókoltam.1 nap az iskola után meg átjött hozzám , hogy csináljuk meg a házit.Amikor kész volt a házink, ki akartam kísérni de ő megcsókolt én meg nem bírtam magammal.Végül lefeküdtem vele. Mit tegyek? Felejtsem el, vagy járjak vele és vesszek össze a haverommal?
2009. dec. 23. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
mennyire jó haverod? meg nem mindegy h barát vagy haver sztem.de ha nagyon jó haverod akkor ne jöjj össze a lánnyal.képzeld magad a fordított esetbe
2009. dec. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő a legjobb haverom.
2009. dec. 23. 13:59
 3/9 anonim ***** válasza:

a barátság fontosabb, mint egy el sem kezdődött kapcsolat, de ez esetben én azt mondom, hogy akkor haver a haverod, hogy ha megérti, hogy ti szeretitek egymást..

nem tilthatja meg, hogy érezz..

tehát én azt javaslom, hogy próbáljátok meg nyugodtan :) a barátodnak meg mond meg szépen, hogy sajnálod, de ez van, ha nem érti akkor vessen magára..

17L

2009. dec. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor sztem semmiképpen ne jöjj össze vele.egy barát fontosabb mint egy lány.am a lány még mindig együtt van a legjobb haveroddal?
2009. dec. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Én a haverod helyében mindkettőtöket elverném.
2009. dec. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Hmm azt gondoltam, hogy végre egy srác, aki ki fog állni a barátjáért, de látom sikerült megfektetned a csajt. Lehet szerelmes a barátod barátjába, de legalább ne fektesd már meg, mielőtt a barátod ne tudná az érzéseid. no comment.
2009. dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Előzővel egyetértek, és hozzátenném, hogy azért a csajról is ejtsünk már néhány szót! Mekkora ribanc már az ilyen? Minek jár a haveroddal, ha veled fekszik le? Szutyok... gondolom egy hármasban is benne lenne...
2009. dec. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
előző kettővel egyetértek.én alapból nem jönnék össze vele hisz úgy feküdt le veled h a legjobb haveroddal jár!!! nem r*banc áá dehogy.és ha a haveroddal ezt megette honnan veszed ha veled fog járni nem fogja ugyanezt csinálni?
2009. dec. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

igazuk van az előttem szólóknak!

hagyd a csajt.. lehet veled is ugyan ezt csinálná!

és amúgyis legjobb barátod nem sok lesz az életben.. de csajod akármennyi lehet..

2009. dec. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!