Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék regisztrálni online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék regisztrálni online társkeresőn, mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Decemberben leszek tizennyolc éves, de még nem volt kedvesem. Nagyon nem szeretem a magányt, hiányolom, hogy nem tudok senkivel esténként összebújni, romantikus filmeket nézni. Az érdekelne, hogy mik a veszélyei az ilyen oldalaknak, meg érdekelne, ki talált már párra ezen módszerrel.
2011. aug. 9. 19:30
 1/5 napietus ***** válasza:
92%

ne adj meg olyan adatokat magadról, amiből következtetni lehet a lakhelyedre, anyagi helyzetedre, általában az igazi nevedre. viszont a megyét add meg, mert így elkerülheted, hogy olyanok írjanak, akikkel a távolság miatt úgyis esélytelen az ügy. az elvárásaidat minél pontosabban add meg, saját paramétereidről ne hazudj. ez húspiac, vedd tudomásul, a vevőt pedig nem csapjuk be.


első találkozás mindig nyilvános helyen legyen, ne maradj az illetővel egy percre se egyedül, nem tudhatod, milyen ember (bárki meg tudja magát játszani). értékeidre figyelj, pénzt, értéktárgyat semmilyen ürüggyel ne adj át, előbbieknél a "hú, otthon hagytam a kártyámat és nincs pénzem a voonatra" utóbbiaknál gyakori a "majd én megjavítom a lejátszódat" szöveg és hasonlók, ne dőlj be neki.


és nagy reményeket ne fűzz a történethez.

2011. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Szeretnék regisztrálni online társkeresőn, mire figyeljek?"


Ha fiú vagy, lányokra; ha lány vagy, fiúkra.



Az előttem szóló utolsó sorával egyetértek, ne fűzz nagy reményeket hozzá. Ha meg sikerül, hát sikerül..:) Megvallom őszintén, én is a gép előtt kezdtem, sosem kérdeztem senkit hogy hogykell, csak csináltam.. Aztán lett ahogy lett. :) Pártolom a spontenitást, ha teheted légy laza és spontán. :3 Sok sikert a továbbiakban.



18/f

2011. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Jó lenne tudni, h fiú vagy v lány. Ha fiú vagy, nagyon fontos h jó képeket tegyél fel magadról, a szöveged nem lényeg se a profilodon, se levélben. Ha lány vagy, akkor biztos h fognak írni jó páran, az már csak rajtad múlik, h ezek közül találsz-e olyat, aki megfelel.
2011. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyet értek a legelső kommentezővel. Add meg a megyét, meg sztem mondjuk azt,h hány cm vagy, milyen magas. Talán 1-2 képet is tegyél fel magadról.

Igen nyilvános helyre menj. Ne mej a lakásába, meg semmi eldugott helyre.

Hát hogy van -e esélye a társkeresőnek?! Sztem semmi sem lehetetlen. Vagyis én úgy jöttem össze a kedvesemmel, és már több mint 2 éve együtt vagyunk. Van pár közeli ismerősöm is,aki netről talált párt magának és boldogok több éve.

DE! Nagyon sok rossz ember is van neten..Úgy értem pedofilak, meg olyanok akik nem rossz emberek,de mondjuk nem mondanak mindig igazat.Én élőben meg netről is ismerkedtem emberekkel.

Aztán még valami. Biztos pár emberrel fogsz találkozni a társkeresőröl. De ne aggódj ha mondjuk az első 10ből nem lesz semmi..Lehet,hogy a 11.-re pont ő lesz az.

De tényleg vigyázz evvel a társkeresővel. Fogadd meg az én meg az előbbiek tanácsát. Lehet,hogy nem fog összejönni kapcsolat,de minden találkozásból fogsz valamit tanulni.

2011. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én így ismertem meg a férjem, bár véletlenül.

Konkrétan párkeresési céllal regisztráltam be, és azért volt jó pár rossz tapasztalatom. Utána csak beszélgetni, baráti ismerkedésre jártam föl, és lám...


Semmikép nem szabad nagy remény fűzni a dologhoz, így nem csalódsz akkorát, ha rosszul sül el. Ha jól, viszont nagyon boldog is lehetsz. Ne akarj görcsösen párt találni, mert akkor nem megy. Csak ismerkedj!


Lehet szemét húzás, de ha úgy látod komolyodik a dolog, jártok, érdemes beregelni egy másik névvel, leszedett képpel, és megismerkedni a sráccal. 4 sráccal csináltam meg, 3 érdeklődött a lány iránt, pedig elvileg együtt jártunk. A férjem visszaírt, hogy sajnálja, de ő már talált valakit. :-)

Az első pasival elég naiv voltam, mert nem küldött képet. Mai napig nem tudom, hogy mertem mégis így elmenni. Szerencsére nagyvárosból írt, beutaztam és egy plázában találkoztunk. Egy szakadt cig. volt.

Volt egy, akivel 3 hónapig voltam együtt, lefeküdtem vele, lelépett. Se üzi, se semmi.

Volt egy kapcsolatom 3 hónapig, a másik majd egy évig tartott, ő már el is akart venni, kiderült ismerkednek mással is.

Utána volt egy srác, küldött képet, szuper pasi volt, olyan kommandós testfelépítésű, kedves hangú... találkoztunk. Megszólalni alig mert, volt vagy 3 foga, és elég ostoba is volt.

Ekkor adtam fel, csak beszélgetni mentem az oldalra, és jött a férjem.


Kép nélkül sose találkozz.(Még így is küldhet mást, vagy lehet csaló.)

Szerintem facebook, iwiw-stb elérhetőséget nem kell megadni, az túl személyes.

2011. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!