Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál a pároddal, ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál a pároddal, ha?

Figyelt kérdés

Ha valamilyen okból kifolyólag jogosan kiakadnál egy-két kijelentésén,de a veszekedés végén mindig te leszel a rossz és a szar,a hibás mindenért?

Ha olyan kijelentéseket tenne,amik teljesen lerombolják a maradék bizalmat is iránta és utána téged hibáztatna mindig?

Viszont jól kijöttök a veszekedéseket leszámítva,(egy hónapba egyszer kb)nem is kívánhatnál jobbat.A babát szervezitek már és az eljegyzést.Egy éve együtt.

Íme az okok,amikért kiakadnál,de téged hibáztatna,mert nem bízol benne eléggé:

-flörtölős üzenetek lányoknak,figyelmeztetés után 3x is megismételte

-egy lánnyal a szemem előtt flörtölt az utcán,a lány hosszasan nézte,mosolygott rá,ő nézte és vissza is nézett utána

-azt mondta,hogy szeretne drogot segíteni beszerezni a haverjának,de miután kifejeztem nem tetszésemet,elmondta,hogy gondolhatok ilyet róla..pedig többször is kijelentette,hogy ő már pedig belemegy


Miután rátaláltam az üzenetekre valami megtört bennem és azóta nem tudok benne megbízni és ő csak rásegít,viszont engem hibáztat érte.(Hozzá tenném,hogy nem kutakodtam,véletlenszerű levelekről van szó)

Kilátástalan vagyok,mert amúgy meg jól kijövünk,de nem bízom benne,csakis a hülye kijelentései miatt,ami szerintem érthető,de ő nem érti meg.

21/L


2011. aug. 10. 09:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De nem az üzenetek miatt, hanem mert nem tudsz megbízni benne, és mert rombolja a kapcsolat a személyiségedet (önbizalom stb.).
2011. aug. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem a válaszadók zöme azt fogja mondani, hogy szakíts. Ők kívülállóként látják a helyzetet.


De ez a te életed. Te tudod, hogy mindezek ellenére szereted-e. Bármilyen ember is legyen lehet e belőle jó férj, jó apa. és itt nem csupán arra gondolok, hogy nem küld flörtölős smseket. hanem, hogy mindent megtesz értetek.

2011. aug. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Simán szakítanék vele ha velem hasonló történne.


29/F

2011. aug. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

ennél már csak rosszabb lesz "kislány"! Ez a pasi nem is akar megváltozni, hiba szólsz neki akkor is csinálja csak max a hátad mögött...


Gondolkozz el azon, hogy esetleg el tudnád-e viselni egész életen át, vagy éppen elég volt belőle ez az egy éves "demó" verzió is.


Megszoksz vagy megszöksz? NEKED kell eldönteni!

2011. aug. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Abszolút szakítanék. Nekem a flört is sok, előttem, de ez a drog dolog...hogy terveznél egy drogdílerrel gyereket???
2011. aug. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szakítanék. Nem a levelek miatt, volt barátomról kiderült, hogy drogot terjeszt és nekem ez abszolút nem tetszett, engem próbált belevinni, ezért el is hagytam.
2011. aug. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem 21 évesen 1 évi együttlét után pontosan ezért irreális gyereket és házasságot tervezni. Most kezded megismerni az igazi arcát, és valószínűleg fejben még egyikőtök sem érett arra, hogy életre szóló döntést hozzon. Én nem maradnék benne egy ilyen kapcsolatban, de ezt neked kell eldönteni.

Abban viszont biztos vagyok, hogy lenne neked jobb is ennél.

2011. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szakítás.

De semmiképp sem eljegyzés, gyerektervezés. Ha már a házasság előtt ilyen a kapcsolat, akkor mi lesz utána? Más ekkor még boldog szokott lenni...

2011. aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szakíts! Ha a szemed láttára flörtöl más lányokkal,akkor szerinted mit csinál a hátad mögött ?!


És a leírás alapján az ilyen ember egy tapló bunkó.

2011. aug. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
az flörtölésnek számít, ha egy csaj rámosolyog a párodra és ő meg ránéz a csajra? ...hű baz+, akkor velem az összes pénztáros és eladó flörtöl XD
2011. aug. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!