Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szál virágot sem kaptam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szál virágot sem kaptam az első évfordulónkra. Nem akarok róla tudomást venni, de mégis zavar. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A barátom 22 éves, én 20. Nem szóltam érte semmit, mert egyébként rendben van minden, nagyon szeretjük egymást, és ritka rendes fiú, tényleg nem lehet szavam. (nem mondom hogy tökéletes, hibái mindenkinek vannak). Igaz, hogy minden pár ujjong a hónapfordulókon is, nekem is jól esett volna, igényelném, hogy megemlítsük, de ő nincs topon a dátumokkal, így hagytam a fenébe.

Azért reménykedtem, hogy az évfordulónkra meglep valamivel. Valami kis apróság, vagy ilyesmi...Virágot szoktam tőle kapni, ha hosszabb ideig nem találkozunk, egy kis csoki, de ezeken kívül még semmit nem kaptam tőle. Nekem nem kell ékszer, meg nagy ajándék, tudom, hogy szüksége van a pénzre, és nem is gazdag. De ez most már zavar...

Nem jól kezeli a pénzügyeket, belátja ő is, elmondta nekem, hogy a testvérei is mondták, hogy néha sértő, amit korrektnek lát (megadni ezt vagy azt). A nyáron volt egyszer, hogy (az ő hibájából) vennünk kellett nekem valamit, amiből már volt egy, és nem volt újra szükségem. 3000 ft. Vittem neki a pénz felét, hogy beszállok a költségbe, de nem fogadta el. Azt mondta,kifizeti, majd szülinapomra meg karácsonyra kisebb értékben vesz ajándékot, egy csokit...ez is olyan kínos volt nekem. Nem vehet nekem egyszer az életben egy ruhát, vagy mi? (egy bikiniről volt szó, nevesítem...)

Tudom hogy mások még a fél évet is meg szokták ünnepelni, de nekünk nem volt semmi.

Nem is szóltam neki érte, mert egyébként mindenben mellettem áll, úgy segít, meg gondoskodik rólam, mint a családom. Minden nap kimutatja,hogy szeret, mindennel, testileg, lelkileg. Sokat bókol, és mondja, hogy én vagyok az igazi. Velem tervezi az életét.

Amit még a mentségére felhozhatok, hogy én vagyok az első kapcsolata, és egy barátja sincs...lehet nem tudja, mit illik bizonyos helyzetekben egy kapcsolatban.

Gondolom vagytok itt az oldalon nálam idősebbek is, jó lenne, ha elmondanátok, hogy kell-e így ezzel foglalkozni, vagy hagyjam a fenébe az esetet...Nem akarok gyerekes lenni,se követelőző.


2011. okt. 15. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

azt írtad, hogy elfelejti a hónapfordulókat, akkor az évforduló honnan jutna eszébe??

Ha minden rendben van, akkor ne a pénzét nézd! Úgy tűnik, Neked egy virág, egy kis csoki semmit sem ér! Hiába írod, hogy nem ékszerekre vágysz, nagyon úgy tűnik...

Az én párom sem vesz semmit évfordulóra és nem is várom el. Eleinte mondjuk zavart, de rájöttem, hogy nem az a lényeg. Hogy szülinapra/névnapra mit szoktam kapni, azt most hagyjuk :D

Szóval mégegyszer.. ha nem szeretne, nem vinne virágot. Becsüld meg ezt a férfit és ne veszítsd el ilyen butaság miatt...

2011. okt. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nyugodtan "megsértődhetsz" kicsit. Ha nincs is sok pénze, akkor is megérdemeltél volna legalább egy tábla csokit. A gesztus számít.
2011. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egy évtizede úgy zajlik a dolog, hogy látványosan beírom a naptárba, hogy milyen évforduló jön, és meg is jegyzem, mikor ott van, hogy "nahát, már x éve együtt vagyunk", "jé, még x hét, és akárkinek lesz a születésnapja". Így általában nem felejti el. Azt sacc per kábé sejti, mikor van, melyik hónap, eleje vagy vége, de mindig bajban van a dátumokkal, anyósom (tehát az anyja) szülinapját is én tartom észben. Azt tudja percre pontosan, mikor születettek a gyerekek, meg tudja az én szülinapom, és ennyi. A sajátját képes elfelejteni.


Nyugodtan mondd meg neki, hogy neked jól esne, ha néha kapnál valami ajándékot, mert te szereted a meglepetéseket.

Egyébként még annak is örülhetsz, hogy akkor is kapsz virágot, ha rég nem találkoztatok, vagy egy apróságot, más ennyit se szokott.

Egyben biztos lehetsz: gondolatot olvasni nem fog!

Ha duzzogsz, megkérdi, hogy mi van, te meg rávágod, hogy semmi, akkor nem fog faggatózni.

Mikor amúgy is beszélgettek, vesd fel, mint egyszerű beszédtémát, hogy te szeretsz ajándékot kapni, mit kapott a barátnőd, most irigyled, stb, stb.

Magától ő ezeket nem fogja kitalálni.

2011. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
miért te adtál neki valamit az évfordulótokra?
2011. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem kell vele foglalkozni!

Tudod, nem minden srác jön brazil sorozatokból, nem mindegyik rózsalovag. Jobb, ha hozzászoksz, különben a következő 40-45 éved jó nagy szívás lesz...

Nem mindenki szeret romantikázni, meg ünnepelgetni...

2011. okt. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én lány létemre nem várom el,hogy a barátom mindenféléket vegyen nekem,meg a hónapfordulók ünneplését is hülyeségnek tartom,az évforduló az már más tészta,de én ott sem vártam el(és nem is fogom),hogy vegyen nekem valamit...Te meg szoktad őt lepni valamivel?Miért csak a pasinak kell állandóan meglepni a nőt?Szerintem egy lány is vehet néha valamit a barátjának...én meg szoktam lepni például a kedvenc csokijával,meg ilyenekkel és ez fordítva is működik...Szóval inkább,ha tényleg olyan rendes srác a barátod,akkor becsüld meg,mert ritka az ilyen...
2011. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, csináltam neki egy kis személyes meglepetést, ami a hobbijával kapcsolatos (házilag készítettem). Írtam rá egy idézetet. Nem adtam neki oda, hogy ne érezze úgy, hogy viszonoznia kell. Meg szoktam lepni, van, hogy főzök vagy sütök valamit, többször vettem már neki képeslapot, írtam bele, vártam forró teával, sütivel, meg masszázzsal.

Rendben, akkor nem törődök ezzel, valóban nem ez, ami számít, ha egyébként rendben van minden. Úgy fogom most már fel ezt a dolgot, hogy számtalan kapcsolat van, ahol a hónapfordulókra is csilli-villi cuccot kapott a csaj, és fél év után mással jött össze a srác...vagy feladták a kapcsolatukat.

2011. okt. 15. 22:02
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Így van :)

Nagyon örülj annak, hogy nem azt a kérdést kellett most ideírnod, hogy "Miért csalt meg?" vagy "Miért nem figyel rám?" :)

Menj oda hozzá és puszild meg csak úgy :))

2011. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kovpet ***** válasza:
0%
Te most pont azt írtad le, amit kimondhatatlanul utálok a nőkben. Hogy semmi nem elég. "Minden jó ugyan, de most sikerült találni valamit, ami hosszú csavarások után nem az."
2011. okt. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia.Pont egy hasonlót írtam ki tegnap: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Veled ellentétben én virágot se szoktam kapni (ill.egyszer kaptam a szülinapomra)valamint bókokat,becézgetéseket sem pedig mondtam is már többször neki,hogy azért jó lenne,szal tudja milyen jól esne és sajna mégsem csinálja.De amugy jól megértjük egymást.

2011. okt. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!