Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Micsináljak hogy ne hiányozzon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micsináljak hogy ne hiányozzon?

Figyelt kérdés
Volt egy fiu barátom,akivel még januárban lettem joba. Nagyon bensőséges volt a viszonyunk,mindent megosztottunk egymással. Ő szerelmes volt belém, én nem tudtam hogy mit érzek pontosan,( volt barátom) csak hogy jol érzem magam vele,és akár az életemet is rábíznám. Pár honap mulva megfordult a dolog... már alig beszéltünk,azt mondta hogy másik lányba szerelmes,akivel tudja hogy sohasem fog összejönni,de már nem akar velem beszélni se mert nemtudna ugy tekinteni rám mint egy "barátra". Meglepödtem, és nagyon rosszul esett,de mit tudtam csinálni..? Azota eltelt 3honap nem beszélünk,nem tudom mivan vele,de mégis nagyon sokszor gondolok rá. Hiányzik. Hogyan tudnék tul lépni ezen a dolgon?:/
2011. aug. 10. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos, mi lenne ha felkeresnéd? Tudom, hogy nem akar veled beszélni, de ha pl ráírnál hogy szeretnél vele beszélgetni, és tekintsen rád barátként, akkor lehetséges hogy örülne neked! Azóta sok mindent változhatott!
2011. aug. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
letörölt,tiltott mindenhonnan. Probáltam smssel, vagy valami,nem reagált. Végül énis kitöröltem a számát..ugy gondoltam hogy jobb lesz igy. Ugy látszik mégse :/
2011. aug. 10. 15:44
 3/4 anonim válasza:
Menny el hozzá :) Csak nem vágja rád az ajtót..
2011. aug. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom hogy ez nehéz, de ha letörölt / letiltott mindenhol és nem reagál az smseidre sem, akkor ez a fiú már tényleg nem akar tőled semmit sem. Barátkozz más fiúkkal, szervez programokat a barátnőiddel, a családoddal, tereld el róla a figyelmed. Nagyon nehéz tudom, de túl lehet esni rajta :)
2011. nov. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!