Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Micsináljak, dőljek be még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micsináljak, dőljek be még egyszer?

Figyelt kérdés
Van egy srác még áprilisban ismertem meg,randizgattunk,elvoltunk meg is csókolt 2 hét után..Egyszer csak azt mondta neki ez nem fog menni ez a kapcsolat,de lehetünk barátok meg talizhatunk mert jol érzi magát velem. Én erre mondtam neki h nem szeretnék vele se talizni se semmi... Eltelt azóta 3-4 hónap és felkeresett a srác.. elhivott moziba.. na most micsináljak? nemtudok neki ellen állni viszont azt sem akarom mint "multkor" hogy érezze h érzek iránta valamit.. azt se tudom h leplezzem majd ezt a talin vagy h talizzak-e vele vagy sem? kérlek segitsetek... 18 éves vagyok és ilyen szerencsétlen:(:( már nagyon hiányzik vki aki mellé oda bujhatok és szerelmes lehetek belé és ő is szeret engem... lány vagyok
2011. júl. 15. 20:39
 1/5 A kérdező kommentje:
félek megint csak hülyiteni fog,mert amugy egy beképzelt egyke srác
2011. júl. 15. 20:41
 2/5 anonim ***** válasza:

Most ez olyan, mintha eddig talonba tartott volna téged, és azelőtt csak azért nem akart semmit, mert volt egy másik csaj, csak az nem jött be és most visszakanyarodott hozzád.


Bevallom én nem szeretem az ilyet...de neked kell tudni, hogy tudsz-e bízni benne...talán egy próbát megér..

2011. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tuti nem volt csaj a dologban ... ezt tudom de köszi a választ
2011. júl. 15. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
mindenképpen adj neki még egy esélyt!
2011. júl. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Lehetséges,hogy megérne egy új esélyt.A helyedben elmennék vele moziba, de mindenképp megbeszélném vele a dolgot,hogy miért keresett fel ennyi idő után ... Mert azért ne legyél olyan, mint egy krumplis zsák ,ha kellesz előhúz..

De lehetséges az,hogy csak szimplán rájött, hogy hiányzol neki.

Mindenesetre a legjobbakat kívánom!

2012. júl. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!