Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyan pasival, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan pasival, aki ötven éves elmúlt, s minden vagyona egy autó és kb.12 ezer euró?

Figyelt kérdés
Három éve elvált úriemberről van szó, jelenleg albérletben lakik, más városban (nem ott, ahol én), még a gyerekeit is taníttatnia kell, s így még jó néhány évig nem is álmodhatunk arról, h közös lakásunk lesz, s ráadásul, ha férjhez megyek hozzá a biztos munkahelyem is elveszíteném. Ő arrra próbál meg rávenni, h költözzem az albérletbe, amíg lakást tudunk venni (kb. öt év múlva ha lesz belőle vmi ?), de ez egy olyan albérlet, ami egyik barátjának a lakása, ott vanank a barát cuccai is, rengeteg doboz, a szekréyn dugig tömve mindennel, s ráadásul látszik az is, h rendesen takarítva sem volt már évek óta (nem is lehet takarítani a sok lom miatt), s az ő cuccai is rakáson vannak az egyik szoba féloldalán a földön. Szóval, én aki mindig kis pedáns voltam, egyszerűen megfulladnék egy ilyen környezetben, de ugyanakkor a pasas sem közömbös számomra. De kilátástalannak látom a jövőnket ilyen anyagi körülmények között.
2011. aug. 10. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
És még a munkádat is elveszítenéd... Nem tűnik jó ötletnek.
2011. aug. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bp1985 ***** válasza:
12.000 euro nem sok pénz. Lakásra sem elég, albérletbe meg tuti nem laknék életem végéig.
2011. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
.. hát én is így gondoltam... ha biztosítva lesz a lakásunk (meglesz), s lesz új munkahelyem is, akkor mozdulok, de egyébként meg nem. nem vagyok anyagias, csak meggondolt. Egy kétszobás tömbházlakás, az nekem megteszi, de nem kerülgetem mások cuccait, az tuti egy albérletben. s közben halomban tartom a saját dolgaimat, mert még egy nyamvadt szekrény sincs...
2011. aug. 10. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem járnék. Ha még csak húszéves lenne, az úgy rendben lenne, de 50 éves elmúlt, és még csak ennyit ért el... ja, és a másik: hány éves vagy?
2011. aug. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
39 éves... minden szempontból megfelel nekem ez a pasi egyébként, tök jó fej, csak az anyagi helyzete, az sajnos nem túl rózsás... feleségétől már több mint 12 éve elvált, különéltek kb négy hónapig, aztán megint összejöttek, s élettársi kapcsolatban éltek tíz évig, aztán a nő megint megcsalta a pasit, s az most végérvényesen otthagyta csóró fenékkel, mert a lakás a nő nevén volt, amiben éltek. A pasinak ugyan nagyon jó fizetése van, de a gyerekei taníttatására elmegy neki szinte havonta hatszáz euró, s ez már így megy idestova öt éve....
2011. aug. 10. 18:16
 6/6 anonim ***** válasza:
ha van kb 16 éves jóképü sármos fiad akkor passzolhatod ide nekem máris :D
2011. aug. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!