Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már azért jelent vmit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már azért jelent vmit, nem? Vagy csak én szeretném, h jelentsen vmit?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, ezen a nyáron is elmentem nyári diákmunkára egy ajándékboltba. Feltűnt nekem egy 30-31 év körüli ffi egy másik bolt tulajdonosa. Nagyon tetszik és sztem én is nagyon tetszem neki. Pl: sokszor néz, próbál nem engem figyelni, de oda oda kapja a tekintetét. Szegénykém múltkor is, gondolom azt hitte, h a lesötétített kocsi ablaküvegén keresztül nem látom, h majd kidüllednek a szemei annyira néz. A tekintetünk össze-össze akad, olyankor nagyon a szemembe néz, de többnyire elkapja a tekintetét. Néha bemegyek a boltjába(élelmiszer kis üzlet)olyankor mindig hagosan köszön és folyamatosan érzem a tekintetét magamon.

Pár napja megint voltam nála, az egyik alkalmazottja volt a kasszánál. Nagyon aranyos csaj, nha de nem ez a lényeg hanem a, h kintről látta, h bemegyek a boltba és rögtön jött be utánam. Oda állt az alkalmazottja mellé a kasszához. Én pedig épp elkezdtem tüsszögni, de vmi 4-5 hapci kijött. És akkor mindketten, mondták, h egészségemre, majd megszólalt a tulaj, h "jajj, biztos megfáztál vhol". Éreztem, h szinte mindenképp akart vmi aprócskát is kommunikálni velem. Ti mit gondoltok erről az egészről?


2011. aug. 11. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
tulajdonos?, tehát pénzes pasi kell , értjük
2011. aug. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Öhm, igen ez egy kicsit megtévesztő lehet:) Nem pénzes pasi kell. Nem olyan boltra kel gondolni, amitől ő aztán vmi hűű, de jól kereső ember lett/lesz...
2011. aug. 11. 12:59
 3/6 anonim ***** válasza:
kicsit sok a korülömbség nem?de ha tetszik és beszélni akar veled mosolyogj rá és beszélgess el vele! de vigyázz! sok pasi csak arra hajt lehet látja hogy fiatal vagy és beakar hálózni! azért vigyázz és sok szerencsét!
2011. aug. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem belefér ennyi korkülönbség is:) Kezdeményeznék én, ha 100%ig biztos lennék benne, h tetszem neki. Igazából csak megerősítésre várok :) És tippekre az ismerkedéshez...
2011. aug. 11. 13:11
 5/6 anonim ***** válasza:

én szerintem tuti jel!!! hasonlít a két évvel ezelötti sztorimra

az én kiszemeltem is pont ugyan ezeket csinálta

összejöttünk :)

szerintem elöbb vagy utóbb de lépni fog

sok sikert!!!

21L

2011. aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Próbálj meg beszélgetni vele valami közömbös dologról, abból jobban le tudod szűrni, hogy mit gondol, érez stb., ahogyan viselkedik veled, ha szóba elegyedtek. Szerintem nem biztos, hogy akar valamit, az is lehet, hogy csak simán kedves. Remélem azért sikerül beszélni vele és többet megtudsz! Ha pedig bejön, akkor hajts rá! Drukkolok :)
2011. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!