Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednétek ti ezt?

Figyelt kérdés

Lassan 7 éve vagyunk együtt párommal. Boldog kapcsolatban élünk, minden rendben van. Külföldön élünk már majdnem 4 éve. 1 éve született meg kislányunk. Most jöttünk haza először vele. Párom csak két hétre tudott maradni, ő már vissza is ment Angliába. Én még maradok a kislánnyal, mert jogsit akarok szerezni. Apukám vállalta, hogy minden gyerekének kifizeti a jogsit, bármennyibe is kerüljön. Már csak 2-en vagyunk, én meg a húgom. 2 tesómnak már megvan.

Tegnap este megkérdezte, hogy mi lenne, ha az albérletünkbe vállalnánk két magyar csajt a nappaliba, hogy anyagilag segítsünk magunkon. De csak pár hónapra, amíg nekünk jó.

Kezdetben többen laktunk, és pont azért költöztünk szét tőlük, mert külön akartunk lakni-ezt ugye nem kell ecsetelnem, hogy miért.

Nekem még itt 2 hónapot kell kábé maradnom, ha minden jól megy.

Azért is mertük bevállalni a hosszú különlétet most, mert szexuális étvágyunk nem túl nagy, átlagban heti egy-két alkalom szokott lenni. Ez mindig is így volt, kezdettől fogva. De volt időszak-terhesség alatt és azután pár hónap-hogy hosszú távon kibírtuk. Nem mertünk szeretkezni.

Megbízom a páromban, de ott van a "mi van, ha mégis?" kérdés.

Annyi ilyen sztorit hallottam már, hogy boldog párkapcsolatban ilyesmi helyzetben csak megtörtént a dolog.

Tudom, hogy akár amúgy is megtörténhetne a dolog, nem kellene ahhoz ott lakniuk, és hogy ennyi erővel megtehetném én is...

Össze is kaptunk kicsit tegnap, de kérdeztem tőle, hogy szerinte hány nő ujjongna ebben a helyzetben, vagy hogy ő örülne e fordított helyzetben, de ő csak annyit mondott, hogy elértünk idáig, hogy 7 év után nem bízunk egymásban.

Végül is kibékültünk, nem tudtam volna aludni anélkül, hogy ki ne békültünk volna. És ejtettük a témát.

Anyagilag úgy állunk, hogy vannak tartalékjaink, és hónapról hónapra úgy élünk, hogy mindig ugyanannyira jön ki a bevétel, mint a kiadás, szóval nem gyűlik a pénz, de nem is fogy.

Mihelyt végzek a vizsgákkal, megyek vissza és vállalok munkát - ezt már megbeszéltük hónapokkal ez előtt - 4-6 órában. Az óvoda olyan drága, hogy ha visszamennék 8 órában dolgozni, és beadnám egész napra a gyereket, hogy 4 óra bérem menne az ovira, ezért ha 6 órában megyek vissza dolgozni olyan időben, amikor a párom már otthon van és vigyázni tud a picire, jobban megérné. Azért is kell dolgoznom, hogy hitelképesek legyünk egy lakáskölcsönre.

AZ alap bőven megvan a házhoz, csak hitelt kellene felvennünk.

Egy szó mint száz, ti mit szólnátok hozzá, ha a párotok összeköltözne két tőle ellenkező nemű emberkével, míg ti olyan messze vagytok, hogy nem lenne alkalom látogatni párotokat pár hónapig. Megengednétek, vagy se. (Egy kasszán vagyunk)


2011. aug. 12. 07:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem értem,miért kell lányokkal összeköltöznie,léteznek fiúk is.
2011. aug. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert most két lány van olyan helyzetben, hogy esetleg nekik kellene albérlet. Ha két fiú lenne, akkor nem is ment volna ekkora vita tegnap:D
2011. aug. 12. 07:45
 3/9 anonim ***** válasza:
A párodnak igaza van. Ha nincs meg benned a bizalom akkor a kapcsolatotok mitsem ér.
2011. aug. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez itt nem a bizalom kérdése! Hány olyan sztorit lehetett már hallani, hogy a férj rajongott a feleségéért, imádta, de aztán kialakult a vonzalom egy másik nő iránt, és megcsalta vele a feleségét! Vagy mi van, ha a csajnak tetszik meg a férjed, és rámászik? Jobb a bajt megelőzni! Én biztos, hogy nem engedném a távollétemben! Bármennyire megbízhatsz te benne, de a kisördög nem alszik!
2011. aug. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, ez az! Nehéz megmondani, hogy igazam van e, vagy sem. Mert kívül állóként lehetnek olyan válaszok, hogy "ugyan már, mért nem bízol a párodban", de ne kerüljön senki ilyen helyzetbe:D

Tulajdonképpen meg van beszélve a dolog, nem hív oda senkit, mert benne van az is a pakliban, hogy még ha fiú is lenne az illető, akkor is, leht, hogy nem éppen a legjobb lakótárs, vagy ami még rosszabb, utána nem tudunk majd tőle megszabadulni...és akkor még az állandó félelemről nem beszéltem, hogy valamit ellophat (egyáltalán nem ismerjük), vagy elég ha elront valamit a lakásban, vagy csak símán útban van.

Csak az érdekelt, hogy ki hogy reagálna.

Egyébként erre az elosztásra számítottam:D

Most már lehiggadva kicsit engedékenyebb lennék, de hirtelen tegnap más volt. De azért most sem örülnék neki.

Volt már, hogy elment (2x) bulizni disco-ba fiúkkal (végig izgultam és aggódtam, nehogy valamibe belekeveredjen, vagy hogy ne hogy rámozduljon egy csaj:D)

De el kellett engednem, hogy kis szabadsága legyen. (azért ment nélkülem, mert már megvolt a kislányunk, és egyébként is kan buli volt) Mondjuk utólag elmondta, hogy tök hülyén érezte magát, ahogy öten fiúk táncolnak egymás mellett, mint valami bzi banda:D 1-2 srácnak közülük ugyanúgy van párja, de ott is van gyerek.

De azt hiszem ez az aggódás, ha más oldalról nézzük, jelentheti azt is, hogy pont azért aggódom, mert még szeretem, ha nem szeretném, leszarnm, hogy megy bulizni, vagy hogy két csajjal összeköltözik.

2011. aug. 12. 09:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha mondjuk 2 hetente meglátogatna ?
2011. aug. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csak ismered annyira a párodat h ilyet nem feltételezel róla, nem? 7 év az rengeteg idő..
2011. aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi 2,5 éve voltunk együtt, mikor a barátomnak vettek a szülei lakást. Még nem terveztük az összeköltözést, így Ő is kiadta albérletbe az egyik szobáját. Én fogtam magam, és megkértem előtte, hogy fiút vegyen maga mellé. Nem amiatt, mert attól félnék, hogy megcsal, hanem szörnyen bántana, hogy én egy héten 2-3szor láthatom, akkor is csak 1-2 órára, de egy másik lány ott "él" vele, minden nap látja, minden nap egy csomót beszélhet vele... Elmondtam ezt neki, és nem is volt kifogása ellene, már a hirdetést is úgy adta fel, hogy fiúnak kiadó a szoba.

Szerintem Te is próbáld meg rávenni erre a megoldásra, hogy fiúkat vegyen maga mellé. Attól még, hogy most épp lenne 2 lány, akik odamennének, biztos, hogy 1 héten belül találna fiúkat is. Hiába bízol meg benne, ha közben otthon minden nap kételyek gyötörnének, és lelkileg tönkremennél abban, hogy aggódsz- pl amiatt, hogy a lányok kikezdenek vele. Mert az onnantól neki is kényelmetlen lenne, és ha nem is engedne a kísértésnek, akkor is kínos lenne a helyzet. Tehát ne feltétlenül azzal próbáld meggyőzni, hogy félsz, hogy megcsalna, hanem olyanokkal, amit én is mondtam, hogy bántana, hogy más lányok veszik körül, minden nap látják, esetleg megpróbálják elcsábítani...

Ha ő szeret, és nem szeretne neked sok álmatlan éjszakát okozni, és neki mindegy, hogy fiú, vagy lány, akkor enged annyit, hogy keres fiúkat ezek helyett a lányok helyett.

Ha mondjuk 2 hét alatt se találna fiúkat, és nagyon kéne a pénz, akkor belemennék, hogy lányokat vegyen maga mellé, de olyanokat, akikkel én is személyesen találkoztam. Persze, hogy rossz érzés lenne, de bíznék a páromban. Ha most megcsal, akkor később is megcsalt volna más kínálkozó helyzetben. De ettől még szerintem előbb próbáljatok meg fiúkat keresni.

20/L

2011. aug. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

2 hetente látogasson meg:D Ez jó:D Angliából:P

Pont ezt érzem, ahogy az utolsó válaszoló írta, csak nem tudtam volna elmagyarázni, hogy nem az, hogy nem bízok benne, de zavarna, hogy egy másik csaj láthatja többet, mint én.

Most nem tudom, hogy meddig kell itthon maradnom, mert nem tudom elóre megmondani, hogy mikorra lesz meg a jogosítványom, de sietünk haza, hogy munkába állhassak.

Tegnap még azon is összekaptunk, hogy én mondtam neki, hogy ha annyir kevésnek tartja a pénzt, akkor először azt kellene feladni, ami feladható. A luxus cikkeket. Dohányzás és napi egy sör. Persze ezen besértődött. (Én se nem iszom, se nem dohányzom, de még csak kávéra se költök:D Az én étkeztetésem igen olcsón kijön mostanában, mivel fogyókúrázom:D szóval még azt sem lehet mondani, hogy nekem is vannak ilyen felesleges kiadásaim. De soha nem azért mondtam neki, hogy szokjon le, mert sokba kerül. Mindig azt mondtam neki, hogy bánná a fene ha dupla annyiba kerülne is, csak ne lenne káros.:(

De már elfogadtam, hogy dohányzik, nem tudok mit tenni ellene.

Anyagilag annyira nem szükséges, hogy most albérlőtársat fogadjunk. Remélhetőleg 2-3 hónap múlva már kereső leszek én is, meg amúgy is csökkennek a kiadásaink 2-3 hónap múlva.

Köszönöm a válaszokat, további kellemes napot!

2011. aug. 12. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!